Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Składniki

Niemalże każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzić. Zobacz jak powinno się chudnąć

szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzić - jest to niemal tak oczywiste jak słońce. W dzisiejszych czasach sporo z nas dąży do osiągnięcia fantastycznej sylwetki - zwłaszcza jeżeli naszymi idolkami są aktorki. W takich sytuacjach dziewczyny na pewno coraz częściej sięgają po wszelkiego rodzaju diety odchudzające.

bosch jedzenie dla pupila, preparat na pchły dla kota - czy trzeba je aplikować

Zabawa z psem
Source: http://pixabay.com
Wybranie właściwej suchej karmy dla naszego pupila nie jest takie proste jak może się wydawać. Wszyscy właściciele czworonogów wiedzą że piesek jest najlepszym druhem człowieka. Nie zawsze jednak istota ludzka umie odwdzięczyć się psu za tę przyjaźń i żywi go niewłaściwym pożywieniem, które nie zaspokaja wymogów tego zwierzęcia. Bosch karma dla psa winna być dobrana nie tylko należycie do wieku, lecz także do wielkości psa. Specjalnie zestawione karmy zadowolą wszystkie wymogi piesków o wrażliwych żołądkach, oraz tych aktywnych i pracujących.

Czym są liofilizowane produkty? W jakiego rodzaju produktach je odnajdziemy? Dla kogo są najbardziej odpowiednie?

owoce liofilizowane
Author: Demur
Source: http://demur.pl
Liofilizacja, definiowana też jako suszenie sublimacyjne, to proces technologiczny, który w czasie zamrażania produktu, usuwa wodę, z pominięciem procesu skraplania. Tego rodzaju termin zdaje się nowy, lecz w przemyśle spożywczym panuje już długo, od pierwszej połowy XX wieku.


W tamtych czasach to amerykanie dostali tak pierwsze produkty, była to kawa, a odbyło się to w roku 1938.