Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

design

Jak nabyć zaręczynowy pierścionek?

kominek
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Przyjmuje się, że zaręczynowy pierścionek powinien posiadać wartość odpowiadającą dwumiesięcznym dochodom ofiarodawcy. A teraz dobra nowina: następne diamenty nabywa się żonie dopiero na diamentowe gody.


Jak dużo diamentów ma być w pierścionku? Wybór jest wielki: od pavé, zatem dziesiątków tycich diamencików ułożonych jeden niedaleko drugiego, po solitera, czyli pojedynczy kamień.

Obecne tendencje w branży wnętrzarskiej – jakie są te najczęściej wybierane

designerskie fotele
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc poruszyć temat dekoracji wnętrz wypada zaznaczyć, iż branża ta zyskuje na popularności – wzrasta także ilość magazynów dedykowanych tej tematyce jak i liczba ludzi, którzy te gazety kupują.

Które akcesoria do jadalni i łazienek okazałyby się dla nas przydatne?

simple human
Author: Jonathan Stonehouse
Source: http://www.flickr.com
Często namyślamy się jakie oprzyrządowanie jadalni czy toalety ułatwiłoby nam bytowanie. Jest bardzo wiele akcesoriów, które używane w kuchni czy toalecie bardzo się nadają i nie wyobrażamy sobie bez tych sprzętów istnienia.


Towary spółki simplehuman to różnorodne narzędzia do kuchni oraz łazienek.

Dobór klasycznych szafek nocnych jako opozycja do innowacyjnych trendów

szafki nocne
Source: http://www.topeshop.pl/
Pomimo tego, iż w wystroju wnętrz dominuje raczej ukierunkowanie na nowoczesność, nie da się zakwestionować tego, że równie ochoczo wybierane są w tym momencie tradycyjne dodatki. Po prostu, ludzie bardziej niż kiedyś zatęsknili za estetyką którą daje klasyczny design.

Jak wybrać i w jaki sposób używać torby termicznej?

torby termiczne
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Torba termiczna to wspaniałe akcesorium na lato, wolno ją zabrać wszędzie, albowiem jest wygodna oraz komfortowa, natomiast do tego przynosi dobrą temperaturę posiłkom oraz znajdującym się w niej trunkom. Torbę termiczną z powodzeniem weźmiesz ze sobą na piknik, nad jezioro czy też nad morze.