Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

design

Dobór klasycznych szafek nocnych jako opozycja do innowacyjnych trendów

szafki nocne
Source: http://www.topeshop.pl/
Pomimo tego, że w aranżacji wnętrz dominuje przeważnie nastawienie na modernistykę, nie można zakwestionować tego, iż równie ochoczo kupowane są w tym momencie klasyczne dodatki. Po prostu, wszyscy w większej mierze aniżeli kiedyś zatęsknili za harmonią jaką gwarantuje klasyka.

Obecne tendencje w branży wnętrzarskiej – jakie są te najczęściej wybierane

designerskie fotele
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
Chcąc poruszyć tematykę dekoracji wnętrz należy zauważyć, że branża ta staje się coraz bardziej popularna – wzrasta także ilość gazet poświęconych tej tematyce jak i ilość osób, którzy te gazety kupują.

Jak wybrać i w jaki sposób używać torby termicznej?

torby termiczne
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Torba termiczna to wspaniałe akcesorium na lato, wolno ją zabrać wszędzie, albowiem jest wygodna oraz komfortowa, natomiast do tego przynosi dobrą temperaturę posiłkom oraz znajdującym się w niej trunkom. Torbę termiczną z powodzeniem weźmiesz ze sobą na piknik, nad jezioro czy też nad morze.

Jak nabyć zaręczynowy pierścionek?

kominek
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Przyjmuje się, iż pierścionek zaręczynowy powinien posiadać wartość odpowiadającą dwumiesięcznym przychodom darczyńcy. A teraz dobra informacja: następne diamenty nabywa się małżonce dopiero na diamentowe gody.


Ile diamentów ma być w pierścionku? Wybór jest znaczny: od pavé, a więc dziesiątków drobnych diamencików usytuowanych jeden blisko drugiego, po solitera, czyli pojedynczy kamień.

Które akcesoria do jadalni i łazienek okazałyby się dla nas przydatne?

simple human
Author: Jonathan Stonehouse
Source: http://www.flickr.com
Wielokrotnie zastanawiamy się jakie oprzyrządowanie jadalni czy łazienki ułatwiłoby nam bytowanie. Jest bardzo wiele akcesoriów, które stosowane w kuchni czy toalecie niezwykle się nadają oraz nie wyobrażamy sobie bez nich istnienia.


Produkty firmy simplehuman to różnorodne akcesoria do kuchni oraz łazienek.

Lampy dopasowane do wnętrz- aranżacja oświetleniowa na miarę XXI wieku

mieszkanie - landszaft
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Jakim sposobem zapewnić sobie właściwe oświetlenie? Czy to właściwie jest istotna sprawa oraz czy światło w jakikolwiek sposób wpływa na nasze życie? Opłaca się znać odpowiedzi na takie pytania.