Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

fototapety

Znacznie częstsze użycie fototapet w stylizowaniu wnętrz nowoczesnych

niezaaranżowane mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które aranżują pomieszczenia we własnym mieszkaniu nowocześnie to osoby, jakim przede wszystkim będzie zależeć na tym, aby wszystko pozostawało jak najlepiej ze sobą dograne. Z tego powodu także osoby te skoncentrują się na tym, by mieć to, co wyjątkowo będzie wskazywać na modernizm.

Pomysły na na to jak urządzić pokój dziecka? Jak zaaranżować tą przestrzeń by nie wydawać na to dużej ilości pieniędzy?

pokój dziecka
Author: amy gizienski
Source: http://www.flickr.com
Wystrój pokoju dla dziecka to zdawałoby się temat, jaki już z każdej strony został omówiony dokładnie. Owszem, w sklepach jest całą masę dostępnych mebli, ozdób, dodatków we wszystkich dostępnych kolorach i stylach. Jednak takie artykuły wcale nie są tanie. Tym bardziej, że często musimy kupić ich dość dużo by pokój dziecka ładnie się prezentował oraz był przytulny. Czy istnieją jakieś sposoby aby zrobić to taniej? Czy jest możliwe by na czymś oszczędzić?