Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

uroda

Co robić, kiedy nie wystarcza czasu na wizytę w salonie urody? Domowe rozwiązania na świetny wygląd

metrówka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każda pani pragnie jak najlepiej wyglądać oraz czuć się w swoim ciele. Regularne wizyty u fryzjera oraz kosmetyczki pomagają uzyskać idealny wygląd zarówno na co dzień, jak i od święta, jednak biorąc pod uwagę tryb naszego życia nikogo nie powinien dziwić fakt, iż mnóstwo kobiet zwyczajnie nie dysponuje czasem na regularne wizyty w gabinetach pielęgnacyjnych - jak wówczas zagwarantować sobie nieskazitelny wygląd i samopoczucie?

Ręcznie robiony lek dobry na wszystkie problemy skórne – mydełko Aleppo

mydło aleppo
Author: Helfy.pl
Source: Helfy.pl
Właśnie teraz rynek przesycony jest preparatami do dbania o twarz i ciało. Zarówno posiadaczki, jak i przetłuszczających się czy wrażliwych znajdą serię kosmetyków do odpowiedniej pielęgnacji swojej cery. Jednak ilość kosmetyków na sklepowych regałach i w naszych domach coraz rzadziej pokrywa się z bliską naturze pielęgnacją, a dbanie o urodę niestety nie zawsze idzie w parze z troską o nasze zdrowie.