Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

język

Kursy języka polskiego

Author: HEMMERSBACH
Dużo osób, które przyjeżdżają do naszego kraju na stałe, nie rozumie języka polskiego. Prowadzenie zajęć z języka polskiego dla przyjezdnych z zagranicy wydaje się być wyjątkowo pożądane w warszawie, ze względu na to, że tam zazwyczaj się oni zatrzymują. Znalezienie takiego kursu jest natomiast równie proste jak wpisanie w wyszukiwarkę słów „polski dla obcokrajowców Warszawa”.

Naprawdę duże bezrobocie w Polsce: konieczność poszukiwania pracy poza naszym krajem

opiekunka
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Od kilku lat w naszym kraju obserwuje się przerażająco wysoki poziom bezrobocia. Mnóstwo osób nie może znaleźć zatrudnienia. Odnosi się to już nawet do osób , które ukończyły studia i mają wiele dodatkowych kwalifikacji. To właśnie z tego powodu nasi rodacy naprawdę często decydują się wyjechać w poszukiwaniu zatrudnienia za granicę. Wśród chętnie obieranych kierunków znajduje się Anglia oraz Niemcy.

Wartościową posadę można wyszukać też z pomocą specjalistycznej agencji, obecnie działają one w większości polskich ośrodków

Dziecięcy sen
Author: Fabryka Materacy Janpol
Source: Fabryka Materacy Janpol
Najczęściej jeśli szuka się posady, czyni się to na własną rękę, wertując oferty w lokalnej prasie albo w internecie. Warto mimo wszystko pamiętać, że istnieje także inna alternatywa działania, ponieważ można korzystać z pomocy agencji zatrudnienia.


Czasem ciężko zdobyć pracę

Perfekcyjni i doświadczeni tłumacze języka ukraińskiego przetłumaczą każdy tekst czy też poświadczenie

ukraina
Author: Pavlo Boyko
Source: http://www.flickr.com
Mając znajomość kolejnych języków w wymowie i piśmie posiadasz większe możliwości na poznanie krajów czy znalezienie wyśmienitej pracy. Nie wyłącznie standardowe języki mają zapotrzebowanie na rynku polskim. Także są doceniani ludzie znający takie języki jakim jest ukraiński.