Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ozdoby

Jakie zwyczaje i tradycje panują podczas świąt Bożego Narodzenia.

Kolor
Author: Küçükçekmece
Source: http://www.flickr.com
Z bożonarodzeniowym okresem wiąże się dużo tradycji, które się pielęgnuje w większości rodzin. Święto to zalicza się do jednego z dwóch najważniejszych w katolickim kościele, i jest obchodzone przeważnie w rodzinnym gronie.

Jak nietypowo ozdobić swoje mieszkanie? Kilka ciekawych wskazówek

Łazienka w rozmiarze XS
Author: KOŁO
Source: KOŁO
Jeśli właśnie zajmujesz się urządzaniem nowego mieszkania, bez wątpliwości zdążyłeś się już zorientować, iż wcale nie jest to takie łatwe - jak bowiem wybrać spośród tych wszystkich sprzętów dostępnych na rynku akurat te, które będą odpowiednie do Twojego mieszkania? Jak sprawić, że będzie ono niesztampowe, a jednocześnie nie wydać na to zbyt wielkiej ilości pieniędzy? Oto kilka ciekawych pomysłów!

Jak w prosty sposób stworzyć atrakcyjne dekoracje z okazji ślubu?

Dzień ślubu jest bardzo istotny dla wszystkich osób, które podejmują taką decyzję. Dzień ten powinien być okresem świętowania i szczęścia w gronie bliskich ludzi. Z celebracją tego dnia związanych jest bardzo dużo różnorodnych tradycji. Przede wszystkim najczęściej organizuje się przyjęcie weselne. Impreza tego typu może być większa lub mała zależnie od ilości biorących udział gości. Może również przebiegać w różnych pomieszczeniach. Jeżeli chodzi o przebieg samych zaślubin, bardzo wiele zależy od tego, czy jest to ślub kościelny, czy cywilny.