Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Zasady

Stosowany przez gro firm outsourcing - jego minusy oraz zalety w kontekście pracowników

aerykańskie monety
Author: Paula Lively
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach proces outsourcingu jest jednym z popularniejszych i częściej wykorzystywanych przez funkcjonujące firmy. Nie sposób ukryć, że w przypadku zadań czy też obsługi procesów informatycznych jest to jedna z wygodniejszych możliwości, ponieważ mamy możliwość skoncentrowania się na innych, ważkich w danym momencie działaniach.

Własna firma, czyli o jakich sprawach warto się czegoś dowiedzieć

rozmowa z pracownikiem
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej firmy jest dla wielu osób jedyna możliwość na to, by uniknąć bezrobocia. Obecnie wielkie przedsiębiorstwa – często dużo większe aniżeli jednoosobowe – wyrastają jak grzyby w ulewny dzień. Uwzględniając kierowanie własną firmą, warto zachować w pamięci to, że powiązane jest to z ogromem obowiązków. Należy pamiętać o wielu różnych kwestiach, których pominięcie może słono kosztować.