Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

urlop

Wypoczynek nad polskim morzem i nie tylko ! Zobacz niesamowitą ofertę już dziś

Author: Siedlisko Morena
Nadchodzi okres urlopowy. Na zasłużone wczasy czekamy już dawno. Jeszcze zimą, w czasie długich wieczorów, by podnieść sobie samopoczucie, oglądaliśmy grube katalogi agencji turystycznych i obmyślaliśmy wakacje naszych marzeń. Ponieważ tegoroczna zima niezmiernie dała nam się we znaki, już z utęsknieniem wyczekujemy ciepłego słońca. Marzymy o odpoczynku na piaszczystej plaży oraz pluskaniu się w lazurowym morzu.

Przygotujmy się na wakacje

ubezpieczenie turystyczne
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Wszyscy czekamy na urlop, na te dni, gdy będziemy sobie mogli pozwolić na trochę relaksu i komfortu. Czekamy na swój urlop z wytęsknieniem, jak za czymś bardzo lubianym i trudno dostępnym na co dzień. Nie ma w tym nic dziwnego, zapracowani całe dnie nie możemy sobie pozwolić na wakacje w każdej chwili, więc planujemy wakacje tak, aby były idealne. Nie zawsze jednakże to wychodzi, a przyczyn takiego stanu można upatrywać w paru sprawach.

Łatwe zgromadzenie niezbędnych funduszy bez konieczności kredytu

Piłka nożna
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Aktualnie Pomimo faktu, że możemy pozwolić sobie na o wiele więcej niż jeszcze kilka lat temu, to okazjonalny błyskawiczny zastrzyk gotówki jest ciągle konieczny do zrealizowania licznych powszednich planów.

Chorobowe pracownika powinno dotrzeć do zus

dokumenty
Author: Historyworks
Source: http://www.flickr.com
Chorobowe pracownika musi być zgłoszone w odpowiednim czasie

Od czasu do czasu jest tak, że nie jesteśmy zbyt usatysfakcjonowani z działań jakiegoś podwładnego, tak jak i on może nie okazać się usatysfakcjonowany z tego, co proponuje mu nasza firma. Dlatego należy powiedzieć, że zawsze możemy dać wypowiedzenie umowy o pracę, jednak powinno być ono przygotowane w właściwy sposób.

Dlaczego osoby pracujące w biurach w niewielkich firmach powinni powiadać bardzo szeroką wiedzę z różnych dziedzin

podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
W dużych firmach jest dość wyraźny podział pomiędzy biurowych i księgowych pracowników. Każda osoba ma dokładnie określony zakres obowiązków i kompetencji, i jeżeli któraś ze spraw będzie wychodzić poza nie, to zostanie przekazana innemu pracownikowi. Niekiedy taki łańcuszek odpowiedzialnych za daną sprawę pracowników wynosić może nawet kilka, a rezultatem tego może być załatwianie prościutkich nawet rzeczy przez kilka dni. Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda w niewielkich firmach, zatrudniających niewielką ilość pracowników.

Błyskawiczny remoncik w czasie wakacji? Sprawdź, jak nie przepłacić

gazetki
Wakacje to nie tylko odpowiedni czas na relaks. Kilka dni z niego spokojnie możemy przeznaczyć na niewielkie prace domowe, na które do tej pory nie mieliśmy czasu. Sporządźmy listę rzeczy do załatwienia. Jeśli szykuje nam się spory, obowiązkowo musimy zapoznać się z różnymi ofertami. Dzięki nim uda nam się nie wydać zbyt wiele pieniędzy. Od czego należy zacząć?