Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

stanowisko

Życie bez zatrudnienia jest trudne. Człowiek nie ma pieniędzy i czuje się beznadziejnie. Czy jest na to rada?

Praca na komputerze
Author: Abd allah Foteih
Source: http://www.flickr.com
Praca to wartość ponadczasowa.zdarza się że doceniamy ją dopiero w momencie, gdy ją stracimy. Zauważamy, że nie mamy środków do życia, to jest największy dyskomfort takiej sytuacji, ale widzimy też inne wady. Zaczyna nam brakować towarzystwa, rytmu dnia, który regulowała praca.

Jak poszukiwać pracy najlepiej, czyli Internet to najlepsze rozwiązanie

praca
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Szukanie pracy – pomimo sporego poziomu bezrobocia – jeszcze nigdy nie było tak ułatwione jak aktualnie. Wszystko za sprawą Internetu, który który właściwie każdy ma w swoim zasięgu. Dzięki niemu pracy można poszukać szybko, bez danych kłopotów i bez ponoszenia żadnych innych kosztów.

Co po studiach prawniczych? Jak wykorzystać możliwości dawane przez większe miasto?

prawo
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu młodych ludzi z Wrocławia i okolicznych miejscowości już podczas studiowania prawa na uczelni kombinuje, jak może poszerzać swoje umiejętności, zyskać praktykę i otworzyć działalność na własny rachunek po aplikacji. Wrocław jako miasto duże, rozwijające się i oferujące szerokie perspektywy, nie ucina młodym ludziom po aplikacji drogi rozwoju. A gdy do wiedzy i praktyk dodamy biegłą znajomość języka angielskiego, ciekawą pracę mamy jak w banku.