Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

stanowisko

Jak poszukiwać pracy najlepiej, czyli Internet to najlepsze rozwiązanie

praca
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Szukanie pracy – pomimo sporego poziomu bezrobocia – jeszcze nigdy nie było tak ułatwione jak aktualnie. Wszystko za sprawą Internetu, który który właściwie każdy ma w swoim zasięgu. Dzięki niemu pracy można poszukać szybko, bez danych kłopotów i bez ponoszenia żadnych innych kosztów.

Co po studiach prawniczych? Jak wykorzystać możliwości dawane przez większe miasto?

prawo
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu młodych ludzi z Wrocławia i okolicznych miejscowości już podczas studiowania prawa na uczelni kombinuje, jak może poszerzać swoje umiejętności, zyskać praktykę i otworzyć działalność na własny rachunek po aplikacji. Wrocław jako miasto duże, rozwijające się i oferujące szerokie perspektywy, nie ucina młodym ludziom po aplikacji drogi rozwoju. A gdy do wiedzy i praktyk dodamy biegłą znajomość języka angielskiego, ciekawą pracę mamy jak w banku.

Życie bez zatrudnienia jest trudne. Człowiek nie ma pieniędzy i czuje się beznadziejnie. Czy jest na to rada?

Praca na komputerze
Author: Abd allah Foteih
Source: http://www.flickr.com
Praca to wartość ponadczasowa. Czasami doceniamy ją dopiero w momencie, gdy ją stracimy. Pozostajemy wtedy bez środków do życie, to jest największa wada takiej sytuacji, ale wad możemy dostrzec o wiele więcej. Zaczyna nam brakować towarzystwa, rytmu dnia, który regulowała praca.