Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

dziecko

Maluchy uczą się swoich ról społecznych naśladując dorosłych, więc zabawki ogrywają w życiu małego człowieka naprawdę istotną rolę

leżak
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Kiedy dużymi krokami zbliża się długi weekend majowy, wiele osób myśli o zasłużonym odpoczynku. Nie wszyscy zapragną wyjechać poza miasto, bo taki wypad wiąże się z korkami na autostradach. A poza tym przedsięwzięte plany może pokrzyżować pogoda. W takiej sytuacji być może rozsądniej zorganizować sobie wolny czas w inny sposób, np. we własnym mieszkaniu.

Nadmuchiwany zagłówek - najwspanialsza poduszka na każdą podróż!

ogląd - dom
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Słysząc na temat zagłówków w samochodzie widzimy naprzeciw oczu zaraz górną część siedzenia, o którą to opieramy nasza głowę w czasie jazdy. Określeniem tym jednak mianujemy nie tylko te wbudowane w siedzenia elementy, lecz również te całkowicie "ruchome", które posiadają za zadanie utrzymać nasza własną głowę w pionie, dając jej komfort i większą ilość rozluźnienia nawet i w trakcie dłuższej podróży.

Jakie przewijaki dla niemowląt oraz suszarki hotelowe pojawiają się w wyposażeniu toalet publicznych

toaleta publiczna
Author: Eric Chan
Source: http://www.flickr.com
Przewijaki dla niemowląt to całkiem częste zaopatrzenie toalet publicznych, które znajdziemy w hotelach, szpitalach bądź galeriach handlowych. Czasami tego rodzaju przewijaki mieszczą się w toaletach (w prawidłowo wyznaczonym do tego miejscu) czy też w pokojach oddanych tylko dla matki z dzieckiem. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, bowiem wolno spokojnie, bez stresu oraz nerwów przewinąć maluszka.

Pajacyki oraz buciki dla niemowląt- niezbędne elementy garderoby naszych pociech gwarantujące ogromny komfort

dziecko
Author: Raoul Snyman
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie każdy rodzic pragnie zapewnić dla swojej pociechy wygodne warunki do rozwoju. Na pewno szczególne znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci pełni ubiór, gdyż ma on zapewnić dziecku ochronę przed przeziębieniami, jak również komfort podczas różnorodnych zabaw. Zdecydowanie warto zatroszczyć się, aby garderoba naszych pociech spełniała wszelkie wymagania.

Ubrania dla dzieci

niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Bardzo istotną kwestią dla ludzi mających pociechy jest to, jak je ubierać. Już od chwili tuż po narodzinach noworodek zostaje owinięty, a potem ubrany. Dobór właściwych ubranek na każdym etapie rozwoju dziecka to zadanie, od którego bardzo dużo zależy. Obecnie duża liczba opiekunów popełnia popularny błąd – ubierają swoje dziecko w rzeczy modne, ale niekoniecznie praktycznie.

W jakie rzeczy dobrze jest się zaopatrzyć czekając na narodziny dziecka? Co może być przydatne bez wątpienia?

paputki skórzane dla dzieci
Author: Besta Plus
W domu, w jakim pojawia się dziecko najczęściej zachodzą spore zmiany. Z pewnością potrzebujemy dużo sprzętów, jakich normalnie nie mamy w zwyczaju używać.

Właściwą alternatywą dla malowania ścian farbą są fototapety o fascynujących deseniach

Fototapeta
Author: Wolfgang Wildner
Source: http://www.flickr.com
Wystrój wnętrz jest na obecną chwilę niezmiernie ważny dla każdego człowieka, który pragnie funkcjonować w miłym otoczeniu. Ważny jest wszelki element, który wypełnia całokształt iw szczególności nadaje pomieszczeniu pewien charakter. Jak tymczasem wiadomo, urządzenie mieszkania rozpoczyna się nie od dodatków, lecz od wykonania podłóg i pomalowania ścian.

Najbardziej komfortowe rozwiązania dla młodych matek to rogale do karmienia oraz termofory dla dzieci, które ogrzeją ich ciałko

ojciec z dzieckiem
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Dawniej znaczna większość kobiet rodziła dzieci we własnym domu, nikt nie pomyślał o tym, aby wziąć ciężarną do szpitala. Najczęściej do mieszkania przybywała położna, która razem z ciotkami odbierała poród. W dzisiejszych czasach praktycznie każda kobieta wydaje potomstwo na świat w sterylnych, szpitalnych warunkach.

Niemowlę w domu – na co musimy zwracać uwagę - zerknij na parę ważnych wiadomości.

niemowle
Author: Guian Bolisay
Source: http://www.flickr.com
W momencie gdy planujemy powiększenie rodziny musimy mieć świadomość, ile zmian nas czeka. Zwykle pragniemy się do tego jak najbardziej przygotować, w związku z czym czytamy dużo książek o tym, w jaki sposób dobrze zajmować się dzieckiem. Często korzystamy również z informacji dostępnych w sieci, poszukując wypowiedzi osób, które już zostały rodzicami i posiadają pewne doświadczenie w kwestiach związanych z karmieniem czy kąpaniem noworodka.

Jak być aktywnym po urodzeniu dziecka? To jak najbardziej do zrobienia, nie ma przeszkód, żeby stało się inaczej

niemowle
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób jest zdania, że po narodzinach dziecka świat może zmienić się nie do poznania, że jak coś lubiliśmy to musimy o tym zapomnieć. Poniekąd jest to prawda, ponieważ rzeczywiście jak dziecko pojawia się w naszym życiu wiele rzeczy wygląda inaczej, o wielu przyzwyczajeniach musimy zapomnieć, by móc jak najlepiej i jak najbardziej odpowiedzialne zatroszczyć się o dziecko.

Kubek - idealny prezent, nie jedynie przeznaczony dla wielbicieli kawy czy herbaty!

Stylowe biurko na dobry początek roku szkolnego
Author: Studio Caramella
Source: Studio Caramella
Czym bywa kubek każdy z nas dobrze widzi oraz wie - bywa to naczynie, którego zadaniem jest "przechowywać" w swoich własnych granicach różnego typu ciecze, zazwyczaj przeznaczone do picia, posiadające bardzo różne temperatury, mogące znieść nawet tak silne jak wrzątek.

Kupno akcesoriów dla dziecka – jakie kwestie koniecznie trzeba mieć dzisiaj na uwadze?

zabawki
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie z przyjściem dziecka na świat zmienia się życie rodziców oraz starają się oni zapewnić własnej pociesze wszystko co najlepsze. Na szczęście, dziś na rynku proponowany jest dosyć szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci, wobec tego niezależnie od indywidualnych oczekiwań z pewnością odszuka się coś stosownego dla swojej pociechy. Co należy w pierwszej kolejności mieć na względzie kiedy planuje się kupno artykułów dla maluchów? Jakie kwestie mają dziś najważniejsze znaczenie?

Meble w pokoju dziecięcym – co liczy się najbardziej? Sprawdź najnowsze trendy

łóżko piętrowe
Source: www.flickr.com
Chyba nikomu nie należy tłumaczyć, że dziecko to mnóstwo obowiązków. Obowiązek nocnego stawania, kiedy jest jeszcze malutkie, udział w odrabianiu pracy domowej i przygotowywaniu się do zajęć. Wreszcie wyposażenie pokoju pokoju dla dziecka. W tym ostatnim przypadku należy wiedzieć, co jest najbardziej znaczące oraz jakie meble okażą się najrozsądniejszym wyborem.

Alby komunijne – z jakiego powodu cieszą się obecnie tak dużą popularnością i są powszechnie stosowane w parafiach?

alba
Author: Tim Mansfield
Source: http://www.flickr.com
Pierwsza Komunia Święta to absolutnie jedno z tych wydarzeń, na które dzieci bardzo czekają. Jest to dla nich ważne święto, jako że w krajowej tradycji, po uroczystości kościelnej organizowane są przyjęcia, które dziś coraz częściej są rzeczywiście wystawne oraz przypominają niewielkie wesela. Dla dziecka oznacza to jedno – prezenty. Oczywiście, nie powinny one grać podstawowej roli. Najważniejsze muszą być przeżycia religijne tego sakramentu. Przede wszystkim z tego względu, dzisiaj coraz częściej rezygnuje się z sukienek komunijnych oraz garniturów, które przypominały ubrania Pary Młodej.

Pages