Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

fiskus

Pit lepiej rozliczyć jak najszybciej, pomogą nam w tym specjalne aplikacje lub strona Ministerstwa Finansów

rozliczenie pit 37
Author: swimboy1
Co roku większość z nas ma obowiązek wypełnić pit, nie jest to zbyt przyjemny obowiązek, dlatego warto mieć go z głowy jak najszybciej i nie zwlekać do ostatniego momentu. Dzisiaj posiadamy mnóstwo możliwości, aby mocno przyspieszyć tę czynność.

Jak najprościej rozliczy pit? Czy warto skorzystać z intuicyjnie działającego, pomocnego programu?

pity 2016 program
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Co roku musimy rozliczyć dochód, który uzyskaliśmy. W takim celu musimy uzupełnić pit, jaki pasuje do naszej sytuacji. Niestety sporo ludzi ma z tym problem, zdarzyć mogą się w związku z tym błędy, duże lub małe, lecz wymagają one korekty, którą zaleca urząd skarbowy.

Zeznanie podatków to nie koniecznie uciążliwy przymus

płacenie podatków
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Kolejki, bieganina od biura do biura oraz strata czasu to oznaka, iż przyszedł okres rozliczenia się z przychodów pieniężnych. Czy jednak zawsze musi to tak wyglądać? W XXI wieku – gdy wszystko staje się lepsze, bardziej komfortowe – również i kwestie urzędowe są łatwiejsze!

Czy samemu możemy łatwo rozliczyć pit 11? Gdzie pójść, jeśli boimy się, że sami sobie nie poradzimy?

ocena
Author: Burson-Marsteller
Source: http://www.flickr.com
Standardowe rozliczenie się z podatku, to sprawa, o której lepiej nie zapominać. Jest to obowiązek każdego podatnika, który wiele osób pozostawia na ostatni moment. Natomiast całkiem niepotrzebnie, gdyż nie jest to aż skomplikowane jak mogłoby się wydawać.