Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

lampy

Dziś każdy może urządzić swój dom ze smakiem, bo w salonach handlowych można zakupić wspaniałe dodatki.

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Author: Future PR
Source: Future PR
Aranżowanie mieszkania jeszcze nigdy nie było tak proste. Teraz każdy, kto pragnie kupić piękne oraz stylowe ozdoby lub dodatki do swego mieszkania, ma szansę to uczynić.

Czy spoglądaliśmy na designerskie lampy stołowe?

designerskie lampy stołowe
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com
Jeśli udamy się do marketu, w którym będą oferowane lampy, to szybko się przekonamy, że do wybrania będziemy posiadali przeróżne ich rodzaje. Z tego powodu właśnie tak istotne jest to, aby uważnie się namyślić, które z nich najlepiej mają szansę się sprawdzić w danym przypadku, tak abyśmy posiadali pewność, że idealnie wkomponują się we wnętrze, które dla nich znajdziemy.


Czy spodobają nam się designerskie lampy stołowe?


Trzeba się przypatrzeć jak największej liczbie ofert, tak żebyśmy mogli uzyskać gwarancję, że lampy na które się zdecydujemy rzeczywiście będą pasować do danego pomieszczenia.

Sklep z oświetleniem wnętrz

lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi poświęca sporo uwagi aranżacji domowych wnętrz. Nic w tym dziwnego, jako że w naszym domu spędzamy zdecydowaną większość wolnego czasu. Warto poświęcić pieniądze i czas na optymalne zaaranżowanie pomieszczeń w naszym domu. Tym bardziej, że, każde mieszkanie daje ogromne ku temu możliwości.
Tags: 

W jaki sposób sprawić, aby wnętrza w naszym domu stały się niebanalne?

Białe płytki we wzory
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Podczas dekoracji wnętrz w domu czy mieszkaniu momentami następuje brak pomysłów na to, by dodać pomieszczeniom swoistego charakteru. Czasami może to być jeden element, który w doskonały sposób dopełni całość i sprawi, że miejsce stanie się naprawdę niezwykłe. Jak sprawić, żeby nasze mieszkanie nabrało nieprzeciętności? Przyjrzyjmy się bliżej dwóm sposobom na ciekawe urządzenie wnętrz.

Ważna rola ulicznego oświetlenia LED

ulica
Author: Milosz1
Source: http://www.flickr.com
Najistotniejszym i równocześnie decydującym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem i w ciągu nocy, to znaczy wówczas, gdy nie możemy korzystać ze światła słonecznego. Co więcej prawidłowo dostosowane uliczne oświetlenie led oddziałuje też na podkreślenie walorów miasta oraz otoczenia. Nie wolno więc zaprzeczyć, iż oświetlenie takie spełnia bardzo znaczącą funkcję.

Stosowane obecnie oświetlenie, powinno zagwarantować użytkownikom korzystniejsze samopoczucie a wręcz korzystnie wpływać na uwarunkowania zdrowotne

lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Coraz częściej poruszany jest wniosek projektowania pomieszczeń z uwzględnieniem tematu nie niszczącego wzroku światła. Wnętrze pełne sprzyjającej energii to konglomerat surowców, kolorystyki oraz światła. kiedy zapalamy oświetlenie, w rzeczywistości prześwietlamy wszelkie użyte materiały oraz ich barwy.

Oświetlenie LED bardzo dobrze sprawdza się w rozmaitych budynkach przemysłowych

antyki
Dzisiaj bardzo często używa się technologii LED w różnych gałęziach przemysłu. Jej użycie związane jest nie tylko z dużą oszczędnością pieniędzy, lecz też z doskonałym naświetleniem całości pomieszczenia.


Dobra lampa przemysłowa LED jest doskonałym pomysłem dla takich lokalizacji jak na ten przykład warsztat czy magazyn.

Gdzie można znaleźć przydatne informacje na temat oświetlenia?

lampa sufitowa
Author: N@ncy N@nce
Source: http://www.flickr.com
Zróżnicowane rozwiązania w zakresie innowacyjnego oświetlenia zwracają znaczną uwagę wszystkich tych, którzy chcą coś zmienić w swoich wnętrzach. Spory wybór różnorodnych modeli lamp oraz kinkietów jest zauważalny w sieci i w sklepach stacjonarnych, więc nie warto się ograniczać w swych wyborach.

Nowe lampy preferowane przez konsumentów

lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Poszukiwanie informacji w kwestii dostępności określonego modelu lamp i lampek rozpoczyna się, jak wiadomo, w sieci. Producenci mają więc w tej chwili spore pole działania, gdyż już na początku mają szansę skutecznie zainteresować swych przyszłych odbiorców dopracowanymi z dokładnością modelami oświetlenia.
Tags: 

Lampki i plafony - rozwiązanie na rozproszone oświetlenie w przedpokoju.

Plafon z kolekcji Flores firmy Technolux
Author: TECHNOLUX
Source: TECHNOLUX
Przedpokój to wyróżnik naszego domu i pierwsze pomieszczenie, które dostrzegają wchodzący do nas goście. Zazwyczaj jest to pomieszczenie wąskie i ciemne. Dlatego też możemy mieć kłopot z jego efektowną aranżacją. istotny jest tutaj pomysł oświetlenia powierzchni, którą trzeba dokładnie zaprojektować.

Dobór oświetlenia do domu

Author: www.homehome.pl
Aranżacja salonu będzie ciekawa, miła i nastrojowa jeśli przyzwoicie zaplanujesz oświetlenie.Oświetlenie w domu to ważny szczegół wystroju. Lampy komponują aurę, pomagają się skoncentrować, służą wypoczynkowi. Żeby aranżacja gniazdka była przytulna, najpoprawniej wyselekcjonować parę źródeł światła.

Nowomodne i kreatywne oświetlenie do Twojego domu bądź mieszkania

Lampy Attyka firmy Technolux
Author: TECHNOLUX
Source: TECHNOLUX
Coraz więcej osób decyduje się w dzisiejszych czasach na oświetlenie nowoczesne do domu i mieszkania, albowiem takie oświetlenie nie tylko wiąże się z licznymi korzyściami, ale również przedstawia się niezmiernie oryginalnie i gustownie. Z pewnością do nowoczesnego oświetlenia wolno współcześnie zaliczyć oświetlenie LED.