Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

program

Jak są najczęściej wypełniane przez podatników zeznanie roczne

podatki
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie roku to termin, gdy powinno się myśleć o złożeniu zeznań podatkowych. Nikt tego nie uniknie, toteż należałoby to zrobić jak najszybciej, aby nie pominąć terminu składania PITów. Na szczęście mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzia, aby zrobić to prędko, bez wychodzenia z mieszkania. Pit 37 to najczęściej wypełniane przez płacących podatki deklaracje roczne.

Jak dobrze jest wypełniać pit? Jakie są najłatwiejsze sposoby, z jakich każdy może korzystać?

Przyjaciele
Author: Maryland GovPics
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku wypełniamy deklarację odnośnie podatku. Jest to konieczne dla większej liczby osób, choć w ostatnim czasie troszkę się to poprawiło, bo w niektórych sytuacjach to pracodawca musi o to zadbać

Programy motywujące jako nagradzanie najlepszych pracujących

w biurze rachunkowym
Author: Grupy .NET i IT
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie pracodawcy coraz to częściej rozumieją dobrodziejstwa płynące z odpowiedniego motywowania pracowników. Taka forma premii wzmaga zaangażowanie pracujących i wzmacnia relacje z przedsiębiorstwem, co bezpośrednio przekłada się na efekty firmy.

Domowy budżet – czym jest i czemu warto go zaplanować?

coaching
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Domowy budżet jest to zestawienie dochodów i wydatków, z reguły tyczące się każdego miesiąca. systematyczna kontrola budżetu pozwoli Ci oszacować kondycję finansową Twojej rodziny a także umożliwi zarządzanie pieniążkami.

Masz komplikacje z rozliczeniem podatku - wybierz program online!

pit2016
Author: Miretto
Source: www.miretto.pl
Pierwsze miesiące każdego roku tak samo dla właścicieli firm, jak i pracowników to gwałtowny sezon powiązany z rozliczeniem podatków. Nie można ukryć, że dla wielu osób ciągle jest to ciężki obowiązek, jaki kosztuje ich mnóstwo trudu i namysłu.

Wsparcie do obsługi hotelu potrzebne? Co może pomóc?

program do obsługi hotelu
Author: whity
Source: http://www.flickr.com
Na ulicach różnych mniejszych lub większych miast i miasteczek często spotyka się różniej wielkości obiekty noclegowe. Zazwyczaj są to obiekty hotelowe czy pensjonaty. To w znacznym stopniu zależy od miejsca. Co je łączy? Bez wątpienia jest to konieczność opanowania sytuacji w prowadzeniu takiej działalności przy dużej rotacji i nieprzewidywalności.

Jak najbardziej sprawnie i najpewniej rozliczać pit? O jakich rzeczach trzeba pamiętać? Co jest tu najważniejsze?

dokumentacja podatkowa
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Obecnie sporo osób rozlicza deklarację podatkową w sieci, to całkiem popularna forma na rozliczenie się z fiskusem. Oczywiście ciągle pozostaje duża grupa osób, które wybierają klasyczne rozliczanie nie wiedząc jednocześnie, jak wiele korzyści oferują rozliczenia internetowe.

W jaki sposób ogarniać firmowe papiery

Księgowość, finanse
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Właściwie każdy właściciel firmy zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, jak ciężkie jest prowadzenie swojego biznesu. Oczywiście jeśli prowadzisz niedużą firmę, nie musisz martwić się wieloma rzeczami, jednakże z każdym kolejnym rokiem obowiązków kategorycznie będzie tylko przybywało. Zazwyczaj największe kłopotów przysparzają właścicielom przedsiębiorstw rozliczenia finansowe.

Zeznanie podatków to nie koniecznie uciążliwy przymus

płacenie podatków
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Kolejki, bieganina od biura do biura oraz strata czasu to oznaka, iż przyszedł okres rozliczenia się z przychodów pieniężnych. Czy jednak zawsze musi to tak wyglądać? W XXI wieku – gdy wszystko staje się lepsze, bardziej komfortowe – również i kwestie urzędowe są łatwiejsze!

Jakiego typu inwestycje umożliwią nam duży zysk finansowy?

Polonina Wetlinska
Author: Przemyslaw Kozuch
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas zabiega do posiadania możliwie jak największej kwoty środków pieniężnych. Chociaż często powiada się, iż nie są one w stanie zapewnić nam radości, to mimo to funkcjonowanie w otaczającym nas świecie jest znacząco łatwiejsze, kiedy mamy ich stosowną ilość.