Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

logo

Roll-upy z danymi marketingowymi pomagają szkołom wyższym i firmom edukacyjnym pozyskiwać nowych klientów

baner
Author: Simone
Source: http://www.flickr.com
Informacje docierające do naszych uszu bywają bardzo ulotne - to napomknienie bywało znane jeszcze w starożytności. O wiele lepiej zapadają w pamięć zdjęcia bądź napisy. Firmy szkoleniowe, jak żadne inne przedsiębiorstwa, najlepiej wiedzą, jak udostępniać informacje, aby pozostawały one w pamięci jak najdłużej. Wykładowcy muszą tak przygotowywać swoje materiały na warsztaty, aby nie zanudzić słuchaczy i wpoić w ich umysły najważniejsze porcje danych. Wiedza na temat podstawowych zasad pedagogiki będzie przydatna także w innych, edukacyjnych okolicznościach.

Jakiej jakości krzesła biurowe Wrocław może nam przedstawić?

Ogródek
Author: Julia Maudlin
Source: http://www.flickr.com
Im więcej czasu siedzimy przy biurku i przed komputerem, tym mocniej powinno nam zależeć, żeby korzystać z właściwych krzeseł, które pomogą nam zadbać o swój kręgosłup i spowodują, że również takie wielogodzinne siedzenie, nie będzie wyrządzało mu krzywdy.

Każda możliwość reklamy wydaje się być dobra, jeśli mamy ochotę, by nasz biznes się rozwijał

reklama
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
By mądrze zareklamować swoją firmę, raczej nie trzeba posiadać worka pieniędzy. Wystarczy być sprytnym.


Jedynie międzynarodowe koncerny są w stanie sobie pozwolić na to, żeby produkować drogie spoty oraz puszczać je w telewizji.

Kubki z nadrukiem - skuteczna forma reklamy, jaka świetnie wpływa na wizerunek danej firmy

filiżanka
Author: Blomus
Source: www.smakprostoty.pl
Każda marka powinna mieć własny wizerunek, jaki pozwoli jej zachować oryginalność i skutecznie zapaść w pamięć klientów. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie nadruków, które będą pełnić formę reklamy w tak przyjemnych okolicznościach, jak np. popijanie kawy, czy herbaty.

W dzisiejszych czasach dużo jeździmy — powinniśmy mieć zatem półokrągłą poduszkę pod głowę, aby można było się porządnie wyspać

Energooszczędne osiedle domów jednorodzinnych w Poznaniu, Osiedle Literackie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
W czasie dalekich podróży powinniśmy brać ze sobą zagłówek, który zapewni nam spokojny odpoczynek bez bólu karku.


Spory odsetek ludzi w czasie dalekiej podróży narzeka na to, że nie mogą się wygodnie wyciągnąć i wyspać.

Jakie mogą być typy ofert i czym się one charakteryzują?

łóżka
Author: UGArdener
Source: http://www.flickr.com/
Firmy posiadają dla swoich pracowników różne propozycje, które mogą dotyczyć np. kursów podwyższających umiejętności. Przedsiębiorstwa telekomunikacyjne czy też medyczne oferują swym zatrudnionym przeróżne pakiety, z jakich mógłby korzystać nie tylko pracownik, lecz i cała jego rodzina.

Promowanie swojej firmy w komunikacji miejskiej jest bardziej popularne

promocja
Author: shrinkin'violet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz, żeby do Twojej firmy klienci walili drzwiami i oknami musisz pomyśleć o porządnej reklamie. Nie jest to łatwe, bo obecnie wszędzie jest pełno różnych reklam. Z tego powodu warto pomyśleć o tym, by zareklamować się w autobusach. Chociaż pewnie nie wszystkich przekona reklama w autobusie to jednak rzeczywiście warto o tym pomyśleć. Bardzo dużo osób korzysta z pojazdów komunikacji miejskiej. Najczęściej są to osoby uczące się oraz osoby starsze.

Rollupy Warszawa nadal niezastąpione przy promocji firmy

roll up
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu były oryginalnym środkiem promocji – teraz standardowe narzędzie reklamy. Rollupy należą dziś do standardowych środków wizerunkowych niemal każdej firmy. Na wizerunek firmy wpływa dużo istotnych elementów reklamy. Do naczelnych możemy uwzględnić: stronę www, gdzie mamy możliwość promocji w pełni potencjalnym odbiorcom naszych produktów albo usług. Ważne jest również nasze logo, które ma znaczny wpływ na to, czy będziemy zapamiętani.