Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

rozliczanie

Rozliczenia a więc obowiązki każdego Polaka

wizerunek - firma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, która ma pracę i zarabia więcej aniżeli kwota wolna od podatku, która w Polsce jest faktycznie dość niska, ma obowiązek rozliczyć się ze Skarbówką. Ministerstwo Finansów chcąc ułatwić nam ten proceder stworzyło platformę, gdzie możemy skorzystać z wysłania do Urzędu Skarbowego deklaracji online.

PIT 2015 i PITy 2016 – hasła, którymi warto się wysłużyć przy szukaniu aplikacji do rocznych rozliczeń.

rozliczenie PIT
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Rozkwit ekonomiczny, gospodarczy i techniczny przyczynił się do sporego rozwoju społeczeństw. W bardzo dużym stopniu rozwinęły się wszelkie dziedziny życia, jakie wpływają na jednostkę. Ulegają one nieustannie i ulepszaniu, aby jeszcze bardziej ułatwiać jednostce życie a także wykonywanie różnorodnych zadań oraz czynności, przez co staje się on bardziej wydajnych i skuteczny.