Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

centra handlowe

Jak wygląda handel w Polsce kilka obserwacji o naszych hipermarketach

Zakupy w hipermarkecie
Author: MollySVH
Source: http://www.flickr.com
Co pozmieniało się w naszym krajowym krajobrazie po upadku komunizmu? Każdemu na myśl przychodzi coś innego. Jedni wspomną o kolorowych elewacjach (a dawniej było szaro), drudzy o remontowanych drogach (nie było nawet kilometra autostrady, a stan dróg był katastrofalny), kolejni powiedzą o pojawieniu się drogich, zagranicznych samochodów (w czasach komunizmu były tylko fiaty, syrenkioraz polonezy). Spośród tych wielu rzeczy na uwagę zasługuję jeszcze kolejne zjawisko, które obecne jest na każdym kroku, także w małych miastach. To duże centra handlowe – hipermarkety, markety i zwykłe dyskonty.

Jak bardzo galerie handlowe odmieniły oblicze handlu detalicznego, jaką mają ofertę dla klientów.

centrum handlowe
Author: Clotee Allochuku
Source: http://www.flickr.com
Handlowe centra w ostatnich latach zdominowały zwykły handel. Jeszcze do niedawna centra naszych miejscowości pełne były najróżniejszych sklepów odzieżowych i obuwniczych, lecz zwiększająca się liczba wielkopowierzchniowych centrów sprawiła, że powoli zaczęły one znikać. Aktualnie nawet w największych miastach liczba sklepów w samym centrum bardzo zmalała, a ich miejsce zaczęły zajmować banki i instytucje finansowe.

Nie wiesz, w jakich miejscach robić zakupy w Warszawie? Tutaj wszystkiego możesz się dowiedzieć

Warszawa
Author: Artur Malinowski
Source: http://www.flickr.com
Każdy ma swoje ulubione miejsce na robienie zakupów. W jednym sklepie kupujemy wyśmienitą wędlinę, do innego idziemy za świeżymi owocami. Jednak gdy z powodów zawodowych bądź prywatnych musimy zmienić miejsce zamieszkania, powinniśmy od razu poszukiwać sklepów, w których odtąd będziemy się zaopatrywać. W jakich miejscach wobec tego najlepiej jest robić zakupy w Warszawie?