Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

pismo

Notariusz jako osoba zaufania publicznego

notariusz wrocław
Author: Domenico
Source: http://www.flickr.com
Notariusz to wyznaczony przez ministra sprawiedliwości prawnik notariatu upoważniony do tworzenia czynności notarialnych i dopełniania różnych czynności notarialnych.


Notariusz Wrocław jest osobą zaufania publicznego i zobowiązany jest do realizowania działań, jakim strony są zobowiązane, albo chcą nadać postać notarialną, przy czym czynności takie posiadają profil dowodu oficjalnego.

Długi przed organem sądowym – czy pozwany ma możliwość ochrony swoich praw?

Pieniądze
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com
Na pewno nie wszyscy słyszeli o EPU. Będzie to czynność, która ma miejsce podczas niespłacania wierzytelności. Osoby, jakie dostały nakaz zapłaty, który jest efektem takiego postępowania, mają świadomość, że nie powinno się go lekceważyć.

Jakie kwestie związane z firmą załatwiane powinny być w Urzędzie Skarbowym?

firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Jak widać prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z różnymi formalnościami, jakich należy pilnować. Dotyczy to zarówno niewielkich jak i dużych przedsiębiorstw. Przy zatrudnianiu nowej osoby do pracy, najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest czas próbny. Czas ten trwa przeważnie trzy miesiące. Po czym pracownik i zatrudniający zastanawiają się co będzie. Zwykle jeśli nie ma jakich okoliczności przeciw, zatrudnia się taką osobę na kolejny okres, zwykle na rok.