Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

rozprawa

Odpowiedź na przysłany pozew - co w tej sytuacji zrobić?

dokumenty
Author: 5of7
Source: http://www.flickr.com
Dokumentem zapoczątkowującym działanie w każdej sprawie jest pozew, którego odpis sąd doręcza stronie przeciwnej. Strona, która dostała taki pozew posiada możliwość odpowiedzi na pozew.
Odpowiedź na pozew powinna spełniać ogólne warunki pisma procesowego. Przeciwdziałanie na pozew jest także dokumentem procesowym mającym na celu przygotowanie rozprawy, a więc powinno się podać zwięźle stan kwestii, wypowiedzieć się co do stwierdzeń strony przeciwnej i dowodów przez nią powołanych, również określić argumenty na poparcie swojego stanowiska w sprawie.

Apelacja od wyroku będzie możliwa

sąd
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nie możemy się z kimś porozumieć, albo ktoś robił nam sporą krzywdę, to chcemy dochodzić własnych praw i sprawiedliwości na każdej możliwej drodze. To sprawia, że znacznie więcej spraw trafia do sądu, w którym liczymy, że znawcy prawa będą w stanie udowodnić że mamy rację, a co się z tym łączy, będziemy mieli możliwość wtedy okazać się usatysfakcjonowani z tego co uda nam się uzyskać. Niestety nie zawsze sprawa mimo wszystko może zakończyć się właściwie z naszą myślą, więc co wtenczas powinniśmy robić?