Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

maseczka

Jak wspaniale zatroszczyć się o piękno ciała

butelki z kosmetykami
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Ładne ciało to nie tylko ładne kształty – nie każdy wie, jak istotna w jego estetyce jest kondycja skóry. Dlatego z pewnością warto dbać o skórę ciała równie troskliwie, jak o twarz lub włosy. Tymczasem często potrzebne jest należyte nawilżenie, dostarczenie komórkom skóry lipidów, dbanie o jej gładkość oraz zdrowie. Z tego przyczyny przeróżne kosmetyki do ciała z pewnością są użyteczne codziennie. Znaczną korzyścią jest wtedy ładna, gładka i sprężysta skóra. W przypadku rozmaitych problemów ze skórą – przykładowo trądzikową, naczyniową lub z cellulitis - odpowiednio przystosowana pielęgnacja to konieczność, aby móc ponownie rozkoszować się piękną figurą.

Organiczne produkty naturalne - wspaniałe właściwości glinki białej i zielonej

gładka kobieca twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Glinki to wspaniałe organiczne kosmetyki naturalne, które idealnie pielęgnują cerę i ciało. Posiadają perfekcyjne właściwości pielęgnacyjne, niemniej jednak należałoby dowiedzieć się jaki typ glinki wykorzystywać przy konkretnych rodzajach cery.