Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

maseczka

Jak wspaniale zatroszczyć się o piękno ciała

butelki z kosmetykami
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Ładne ciało to nie tylko piękne kształty – nie każdy zdaje sobie sprawę, jak istotna w jego estetyce jest kondycja skóry. Dlatego zdecydowanie warto zadbać o skórę ciała tak samo, jak o twarz lub włosy. A przecież często potrzebne jest należyte nawilżenie, dostarczenie skórze aminokwasów, dbanie o jej gładkość oraz zdrowie. Z tego powodu różnorodne kosmetyki do ciała niewątpliwie są pomocne codziennie. Wielką zaletą jest wtedy piękna, jedwabista oraz sprężysta skóra. W przypadku różnych problemów ze skórą – na przykład trądzikową, naczynkową albo z cellulitem - odpowiednio dostosowana pielęgnacja to konieczność, żeby móc znowu cieszyć się piękną sylwetką.

Organiczne produkty naturalne - wspaniałe właściwości glinki białej i zielonej

gładka kobieca twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Glinki to wspaniałe organiczne kosmetyki naturalne, które idealnie pielęgnują cerę i ciało. Posiadają perfekcyjne właściwości pielęgnacyjne, niemniej jednak należałoby dowiedzieć się jaki typ glinki wykorzystywać przy konkretnych rodzajach cery.