Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

nałogi

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych wynalazków XX wieku. Pomimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu wynalazca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego pomysł cieszy się popularnością. Na czym polega pomysłowość tego wynalazku? Przede wszystkim na większej liczbie korzyści, niż strat. konwencjonalny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie więcej niż 200 związków chemicznych, z których każda wpływa niesprzyjająco na nasze zdrowie.

Co warto mieć na uwadze wybierając dzisiaj odpowiedni dla siebie papieros elektroniczny?

e papierosy
Author: Justin Matthew
Source: http://www.flickr.com
Palenie papierosów jest dzisiaj ciągle kategorycznie jednym z najbardziej popularnych nałogów. Dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie wyróżniają się papierosy elektroniczne. Z jakiego względu? Co przede wszystkim należy mieć na uwadze, gdy wybiera się papieros dla siebie?