Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Transporter

Transport naszego czworonoga powinien odbywać się w bezpieczny sposób

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Kiedy wybieramy się na spacer z naszym psem i przewidujemy, że przejdziemy drogą, gdzie spotkamy wielu ludzi, to bez wątpienia trzeba zatroszczyć się o to, by nasz pupil posiadał założoną obrożę. Nie tylko ochroni nas to przed ewentualnym mandatem, ale też podaruje nam świadomość, że nikt nie zostanie pogryziony, jeżeli coś nie spodoba się naszemu zwierzakowi. Trzeba zaznaczyć, że obroże dla psów mają przeróżne atesty i są sprawdzane pod kątem zapewnienia im zdrowia. Im znaczniejszy pies tym mocniejsza oraz solidniejsza powinna być nie tylko samodzielna obroża, ale także i smycz do niej przytwierdzona.

Fajne promocje karmy i zabawek dla naszych kotów

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, zeberki, chomiki czy inne gryzonie, potrzebują bowiem dużo uwagi ze strony ich opiekunów. Czy najpewniej kupować w sieci, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w między innymi transporter dla kota, a może kupować odmienne akcesoria? W dwudziestym pierwszym wieku Wybór perfekcyjnych akcesoriów dla zwierząt nie jest nigdy łatwy, może nastręczać ogrom problemów oraz spowodować zbędny stres.