Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

wynik

Finansowanie społecznościowe jako źródło kapitału wytwarzanego przez szeroką populację wirtualną

gospodarka
Author: Martin Lewison
Source: http://www.flickr.com
Moda na sponsorowanie społecznościowe w ostatnich latach dotarła również do Polski. Spowodowało to pojawienie się platform, które oferują szansę prezentacji przedsięwzięcia i otrzymania środków na realizowanie zaprojektowanego pomysłu.

Sieciowe rozliczenie PIT-u za czas 2017 roku coraz bardziej popularne wśród polskich petentów

posady
Author: mrjoy.pl
Source: mrjoy.pl
Z każdym rokiem liczba osób szukających zarówno ułatwienia i większej wygody podczas tworzenia deklaracji PIT cały czas się zwiększa.


Szukanie pomocy przy wypełnianiu dokumentów formalnych w kancelariach traci na rzecz opcji jakie dostarcza Internet.

Co to jest wynagrodzenie brutto oraz w jaki sposób obliczyć odsetki?

obliczenia
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Wynagrodzenie brutto jest to płaca, jaka jest wynagrodzeniem pełnym, bez odliczania podatku albo składek, jakie są płacone poprzez pracowników. Zarobek brutto składa się więc z wynagrodzenia netto (czyli takiego, które potocznie mówiąc, otrzymujemy „na rękę”), składek na ubezpieczenie zdrowotne i zaliczki na podatek dochodowy od osoby fizycznej. Wynagrodzenie brutto, jakie jest zdobywane przez pracownika, zazwyczaj jest określone na umowie, bez względu na to, czy jest to umowa o pracę, dzieło czy też zlecenia.