Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

żarówki

Czemu lepiej korzystać z technologii led? Co tego rodzaju technologia gwarantuje bardziej korzystnego? Czym żarówki led różnią się od standardowych

diody led
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jedną z najistotniejszych zalet oświetlenia opartego na diodach led jest ich energooszczędność. Inną zaletą jest coś równie ważnego, co znaczy długowieczność. Te dwie zalety z pewnością mają wpływ bezpośrednio na nieduży koszt ich użytkowania. Jednocześnie, minusem jest to, że żarówki led są trochę bardziej drogie niż tradycyjne rodzaje. Czy więc ich zastosowanie w oświetleniu domu jest sensowne?

Omówienie oraz analiza zalet i wad systemów oświetlenia LED stosowanych w naszych mieszkaniach.

Author: LARS
Oświetlenie LED to system opierający się na relatywnie postępowej i skomplikowanej technice. Istnieje takie powiedzenie, że każdy kij ma dwa końce - w tym przypadku mamy do czynienia dokładnie z oświetleniem, które charakteryzuje się zarówno ogromem atutów, głównie ze względu na postępowość takiego rozwiązania, jak i posiada sporo wadliwych aspektów, powstających na skutek zaawansowanej budowy.

Oświetlenie jako istotna funkcja w każdym wnętrzu

oświetlenie
Author: jseliger2
Source: http://www.flickr.com
Światło pełni znaczącą funkcję w każdym wnętrzu. Wyszukana lampa wieczorową porą wprowadza wspaniały klimat, a w przeciągu dnia jest w stanie stać się strojną rzeźbą. Lampa o interesującym kształcie, utrzymana w określonym stylu, ma możliwość być weną do zorganizowania całego wnętrza. Pokój dzienny to wizytówka domu. To punkt zgromadzeń, lecz również odpoczynku i spokoju.