Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

zwierzak

Kupno rzeczy, z jakich z pewnością każdy bez wyjątku pies skorzysta.

psy na spacerze
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
Kupno przedmiotów, z jakich na pewno każdy bez wyjątku pupil zrobi użytek to coś o czym raz na pewien czas musi mieć na względzie właściciel każdego bez wyjątku czworonoga. Naturalnie, najistotniejszy jest zakup rzeczy podstawowych, takich jak środki czystości i żywność, natomiast gdy ma chęć się, żeby pupil co jakiś czas pozostawał usatysfakcjonowany to dobrze będzie go rozpieszczać. Bez wątpienia pies będzie nam wdzięczny.

Karma brit, karma od weterynarza dla kotów - poznaj produkty najlepsze dla twojego kociaka

kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Każdy wie, że pies to odpowiedzialność. Tak, więc kiedy już postanowiliśmy mieć jakiegoś Burka albo Azora, to powinniśmy o niego dbać. To nie jest zabawka. Powinniśmy liczyć się z tym, że pies również może się rozchorować. Ale należy również pamiętać o tym, że wiele chorób zwierząt jest wywołanych źle dobraną dietą. Bo zwierzęta też powinny być karmione w odpowiedni sposób. Dlatego perfekcyjna będzie karma brit. Marka Brit stworzyła karmy dla szczeniąt i dorosłych psów. Karmy te są odpowiednio zbilansowane.

Powody, dla których warto zostać fotografem dzikiej natury

fotografia plenerowa
Author: Vancouver Film School
Source: http://www.flickr.com
Fotografik oczarowany czarem natury, który wyrusza w świat z aparatem fotograficznym, powinien być świadom, iż najpewniej sam stanie się wtenczas przedmiotem zainteresowania.


Ciekawskie zwierzaki sporadycznie okazują ochotę do pozowania i wolą utrudnić pracę fotografikowi, na skutek czego czyni ją w wyższym stopniu satysfakcjonującą.

Kubek - idealny prezent, nie jedynie przeznaczony dla wielbicieli kawy czy herbaty!

Stylowe biurko na dobry początek roku szkolnego
Author: Studio Caramella
Source: Studio Caramella
Czym bywa kubek każdy z nas dobrze widzi oraz wie - bywa to naczynie, którego zadaniem jest "przechowywać" w swoich własnych granicach różnego typu ciecze, zazwyczaj przeznaczone do picia, posiadające bardzo różne temperatury, mogące znieść nawet tak silne jak wrzątek.

Żwirek dla kota benek proponuje w wysokiej jakości - dowiedz się, co powinieneś kupić dla swojego kota

kot
Author: Dziunka DBK
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy mieć niezbędne dodatki żeby właściwie opiekować się kotem

Gdy przygarnęliśmy do siebie jakiegoś kota, to dziś musimy zadbać o to, by miał on tylko to co odpowiednie i aby miał możliwość się u nas zmieniać. Z tego również powodu w marketach oferowane są przeróżnego rodzaju akcesoria, które mają nam usprawnić opiekę nad takim zwierzakiem, a co więcej mają także zapewnić mu właściwą opiekę oraz odpowiednie warunki do rozwoju. Dlatego trzeba się zastanowić, co nam może się przydać kiedy pragniemy perfekcyjnie zadbać o naszego pupila.

Odrobina idei na elegancki podarunek wykonany własnoręcznie

Szkatułki drewniane
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com
Obdarowywanie kolejnych to prawdziwa przyjemność. Sporo ludzi ma jednak kłopot ze znalezieniem upominku, jaki przypadnie do gustu osobie otrzymującej upominek. Jeśli również masz z tym kłopot, zastanów się nad czymś, co zdołasz wykonać sama.

Specyfiki na kleszcze dla psa, żwirek bazyl - wybierz najlepsze produkty dla swojego psiaka i kociaka

kot
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jeżeli mamy psa w domu powinniśmy nie zapominać, żeby we właściwy sposób go pielęgnować. Kiedy wyłazimy z nim na spacery, nieważne czy do miejskiego parku, czy też idziemy do lasu powinniśmy pamiętać, że mogą naszego pupila zaatakować kleszcze. Jeżeli nasz pupil posiada gładką sierść i na dodatek jasną, to dość szybko możemy zauważyć intruza. Wtedy musimy go usunąć, jednak, gdy pies ma dłuższą sierść i na dodatek ciemną nie będzie to tak łatwe. Ale zamiast denerwować się usuwaniem kleszczy sensowniej zapobiegać. Najlepszym profilaktycznym sposobem jest używanie jednego z specyfików na kleszcze.