Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

interesy

W jaki sposób firma może obecnie efektywnie ochraniać własne interesy?

firma
Author: Stefan Erschwendner
Source: http://www.flickr.com
Konkurencja na nowoczesnym rynku nie jest niczym wyjątkowym. Czemu? Gospodarka wolnorynkowa sprawiła, że w sumie każda osoba może zacząć prowadzenie swojej działalności, wobec czego rynek obfituje w interesujące produkty i usługi przedstawiające faktycznie dosyć wysoki poziom. Zdarza się, że czasami pojawiają się nieuczciwe praktyki rynkowe. Jak się przed nimi uchronić?

Najważniejsze informacje wiążące się z prowadzeniem usług adwokackich na terenie Niemiec.

adwokaci, prawnicy
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Unia Europejska bardzo dużo dała jeżeli chodzi o możliwości prowadzenia działalności gospodarczej. Pomijając niewielkie ograniczenia i wyłączenia, to w każdym kraju członkowskim ich mieszkańcy mogą bez żadnych problemów prowadzić interesy.

Znak towarowy i nieuczciwa konkurencja - garść porad

Rysunek patentowy
Author: Forsaken Fotos
Source: http://www.flickr.com
Polska gospodarka małymi krokami goni gospodarki innych państw, które nie mają tak bujnej historii. Zaczynamy uczyć się na swoich błędach, ale również wielu błędów nie robimy, bo mamy przykład od tych, którzy dawniej już niektóre sytuacje przeszli. Najistotniejsze jest jednak to, że na rodzimym rynku stale powstają kolejne przedsiębiorstwa, które sobie radzą.