Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

PIT-37

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

firma - fotografia
Author: Agencia de Noticias ANDES
Source: http://www.flickr.com
Za rozliczenie z fiskusem zabierz się od razu. Chociaż masz na to jeszcze dużo czasu, albowiem zeznanie powinieneś złożyć do 2 maja 2017 roku, ale nie czekaj na ostatni dzwonek (zwłaszcza, jeśli możesz otrzymać zwrot podatku).


Należałoby wcześniej szczegółowo sprawdzić: co, na której podstawie i w ramach jakiego limITu masz prawo potrącić w PIT za rok 2016, jako że dzięki temu można zaoszczędzić.

Jak są najczęściej wypełniane przez podatników zeznanie roczne

podatki
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie roku to termin, gdy powinno się myśleć o złożeniu zeznań podatkowych. Nikt tego nie uniknie, toteż należałoby to zrobić jak najszybciej, aby nie pominąć terminu składania PITów. Na szczęście mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzia, aby zrobić to prędko, bez wychodzenia z mieszkania. Pit 37 to najczęściej wypełniane przez płacących podatki deklaracje roczne.