Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

badania

Alkomat z drukarką – zapewnia szybką i precyzyjną analizę wysokości alkoholu w wydychanym powietrzu i możliwość jej wydruku

kobieta dmuchająca w alkomat
Source: www.ohgizmo.com
Bezpieczne drogi to przede wszystkim drogi, których nie ma będących pod wpływem alkoholu czy innych używek jakie mogą wyraźnie ograniczyć ich koncentrację i orientację podczas jazdy. Każdy kierowca, który wypił nawet niewielką ilość wysokoprocentowych trunków, zanim siądzie za kierownicę powinien zbadać się za pomocą urządzenia którym jest alkomat, aby sprawdzić stężenie procentowe alkoholu we krwi.

Wyjątkowe zastosowanie pulsoksymetru

mężczyzna w koszuli w kratkę
Author: AnEternalGoldenBraid
Source: http://www.flickr.com
Obecnie różnorodność aparatury pomiarowej i diagnostycznej stosowanej w medycynie daje szerokie możliwości w dziedzinie monitorowania stanu zdrowia.


Prócz popularnych urządzeń pomiarowych takich jak termometr czy ciśnieniomierz, dostępne są również te nieco mniej powszechne, ale w niektórych przypadkach bardzo przydatne.

W jaki sposób wybrać wagę do laboratorium ? O jakich cechach trzeba pamiętać?

Fiat Panda
Author: NRMA Motoring and Services
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zamierzamy zakupić wagę do laboratorium powinniśmy przemyśleć sporo aspektów. To wbrew pozorom dosyć skomplikowane urządzenie, więc jak chcemy, by wypełniło ono pokładane w takim sprzęcie nadzieję to wtedy nie zapominajmy o analizie wszelakich istotnych parametrów.


Pierwszą ważną cechą, naco trzeba zwrócić uwagę będzie obudowa.

Liczne promocje internetowe na ogół zamieszczane są także w gazetkach promocyjnych znanych sklepów.

gazetki promocyjne
Obecnie popularność producenta i marki bardzo zależy od udanej i atrakcyjnej reklamy. Pomysłów i haczyków jest mnóstwo jednak w największym stopniu powszechne metody nie wychodzą z mody i w dalszym ciągu tworzą perfekcyjny przewodnik dla użytkownika tak samo w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Nie bez powodu gazetki promocyjne są ciągle zmieniane i aktualizowane na stronach internetowych.

Właściwe warunki pracy

Kask, BHP
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Najważniejszym zobowiązaniem przedsiębiorcy zatrudniającego pracowników jest przeprowadzanie systematycznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia mogą być organizowane i prowadzone przez właścicieli firm, lecz jeżeli mamy zamiar aby szkolenie BHP w naszej firmie obywało się na najwyższym poziomie, musimy do takiego przedsięwzięcia zaangażować firmę szkoleniową.

Medycyna pracy okazuje się bardzo ważnym aspektem przy zatrudnianiu na dane stanowisko

lekarz
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Medycyna pracy to ważna dziedzina lekarska. Nie każdy nadaje się do wykonywania danego zawodu, czy pracy na danym stanowisku. Niektórzy mogą mieć za słaby wzrok, odmienni ze względu na problemy z ciśnieniem mają szansę być wyłączeni z pracy na wysokościach. Jednak aby móc to wszystko zaznaczyć, przyszły pracownik powinien zaliczyć dobre badania, które wykonywane są przez odpowiedniego doktora.

Fachowe klimatyzatory LG przydają się do wszelkiego typu pokoju

klimatyzator stały
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Bez wątpienia teraz dochodzi do takiej sytuacji, iż okres letni wiąże się z jeszcze większymi temperaturami, ponieważ słońce świeci więcej czasu i pod właściwym kątem, przez co lato faktycznie jest niezmiernie owocodajne dla wszelkich osób, które wielbią ciepło.

Odkrywamy, jak wybrać idealną bieliznę na każdą okazję

Wiosenna kolekcja home&you
Author: home&you
Source: home&you
Perfekcyjna bielizna, pod względem kroju, materiału i dodatków, powinna szczegółowo odpowiadać budowie naszego ciała, ale i upodobaniom. Jednakże, jak się okazuje, wybranie modnej bielizny, w której jednocześnie czułybyśmy się swobodne i atrakcyjne bywa dosyć skomplikowane.


Jak pokazują ankiety, dokonując zakupu bielizny, zwykle kierujemy się nazwą firmy, w następnej kolejności strukturą, odcieniem, a niejednokrotnie też i faktem, iż określony model znajduje się na promocji.

Co to są kijki trekkingowi, do czego się ich używa i od czego zależy ich cena?

kijki trekkingowe
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
W obecnych dniach na szczęście obywatele przykładają ogromną wagę na zachowywanie zdrowego trybu istnienia. Obywatele dbają o właściwe odżywianie i o to, aby być jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.