Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

rachunkowości

Olsztyńskie biura księgowości - szukasz ratunku? Tam na pewno ją otrzymasz!

biuro księgowe olsztyn
Author: DC Central Kitchen
Source: http://www.flickr.com
Księgowość to niewiarygodnie istotny element dosłownie każdej firmy - jednakże jak to bardzo dobrze wiemy, nie każda osoba spośród nas samych posiada do tego zadania "dryg" i najzwyczajniej jak się za to zadanie zabiera - zamiast sobie uprościć życie - wgapia się w papiery i nie ma pojęcia, co ma robić.

Rezerwy emerytalne - wszystko co wskazane jest wiedzieć o tworzeniu a także rozliczaniu

odprawy emerytalne
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Pod pojęciem rezerw regulacja o rachunkowości rozumie takie zobowiązania, jakich czas wymagalności nie będzie pewien.


Jednostki zobligowane są przepisami bilansowymi do zrealizowania tzw. biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów w wysokości przypuszczalnych zobowiązań przypadających na bieżący okres sprawozdawczy, wynikających z obowiązku wykonania, powiązanych z aktualną działalnością, przyszłych świadczeń na rzecz pracowników, w tym też świadczeń emerytalnych, których kwotę można ocenić w sposób pewny, mimo że data powstania zobowiązania nie będzie jeszcze znana.