Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ubezpieczenia

Jak szukać bardzo dobrego ubezpieczenia na zdrowie

Sport ekstremalny
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas bardzo ważne jest ubezpieczenie. Jest gwarancją pomocy w wielu życiowych sytuacjach. Nie ma ludzi idealnych, każdy momentami ma kłopoty ze zdrowiem czy po prostu się starzeje, bywa narażony na wypadki itp.. Ubezpieczenie jest bardzo potrzebne do komfortowego życia. Rzecz jasna są osoby bardziej narażone na niebezpieczeństwa. Na pewno zaliczają się do nich sportowcy. W jaki sposób znaleźć najlepsze ubezpieczenia?

Jeśli masz samochód i martwisz się o jego stan zanieczyszczenia nie tylko z zewnątrz. Pragniesz bezpieczeństwa dla siebie i swojej rodziny - zainwestuj czas i pieniądze w odpowiednie urządzenia do usuwania zanieczyszczeń.

samochód
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
System gospodarczy samochodowy w naszym kraju zdobywa własne apogeum. Jakiekolwiek marki i modele pojazdów modernizują się co roku. Pojawiają się nowe partie do samochodow, stanowiące element relaksu, lepszej komunikacji i przemiejscowienia się. Dzisiaj pojazd, to podstawowa konieczność wszelkiej przeciętnej familii.

Nim parafujesz umowę z ubezpieczycielem

teczka z dokumentami
Author: Flazingo Photos
Source: http://www.flickr.com
O konieczności ubezpieczenia nie trzeba chyba nikogo przekonywać. A może jednak? Mamy jednak tendencje do myślenia, iż nam się nic złego nie stanie. Włamania, zalania - zdarzają się innym, z pewnością nie nam. Tak samo sprawa wygląda z ubezpieczeniami na zdrowie i życie. Większość z nas sądzi, iż jesteśmy okazami zdrowia, i nic nam się nie grozi. Niestety, rzeczywistość wygląda inaczej. Wypadki chodzą po ludziach.

Czy opłaca się być sprzedawcą ubezpieczeń?

mężczyzna, agent ubezpieczeniowy
Author: European People's Party
Source: http://www.flickr.com
Szukając dla siebie właściwej ścieżki kariery, rozmyślamy, jaki zawód byłby dla as najlepszy. Bierzemy przy tym pod rozwagę nie tylko indywidualne preferencje i umiejętności, lecz również perspektywy zatrudnienia i zarobki w konkretnych sektorach gospodarki.

Dowiadujemy się czy pośrednik ubezpieczeniowy powinien zdać kurs agenta ubezpieczeniowego?

ubezpieczenia
Source: ab-ubezpieczenia.pl
Jak definiuje słownik: agent ubezpieczeniowy jest inwestorem prowadzącym działalność agencyjną na podstawie umowy agencyjnej, ustalonej z zakładem ubezpieczeń i dodany do spisu agentów ubezpieczeniowych. Brzmi to dosyć zawile, ale zerknijmy w jaki sposób można nim zostać.