Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

olejki

Dlaczego naturalne kosmetyki zaczynają się cieszyć tak dużą popularnością, jakie są ich największe zal

naturalne kredki do oczu
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W większości sklepów kosmetycznych i drogerii półki aż się uginają pod ciężarem najróżniejszych preparatów. Są wśród nich i tanie, które kosztują kilka złotych, oraz znacznie droższe i najprawdopodobniej lepsze jakościowo. Jak okazuje się jedna, większość tego typu kosmetyków tak naprawdę jest wytwarzana ze sztucznych związków, będących rezultatem najróżniejszych procesów chemicznych. I substancje takie dominują w składzie, o tym zresztą można przeczytać na opakowani, jeżeli ktoś w ogóle da radę to odszyfrować. Na wielu kosmetykach znajdują się krzykliwe napisy o wyciągach z jakiś leczniczych roślin, przez co mają one niby mieć jakieś wyjątkowe właściwości. Lecz bardzo często tego typu olejki i wyciągi dodawane są w tak minimalnej ilości, że ich ogólny wpływ na całość produktu jest niewielka, a ich użycie pełni tylko funkcję marketingową. Niestety w niejednym przypadku związki chemiczne obecne w kosmetykach powodują najróżniejsze alergie i wysypki, z tego też powodu przez wiele osób powinny one być stosowane z dużym rozsądkiem.