Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ciuchy

Dobierzmy wytrzymałe spodnie

czerwone spodnie
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Potrzebujesz dobrych spodni? W tej sytuacji nie opłaca się skąpić grosza. Jakościowe ubrania, które można nosić przez lata, to jedynie modele najlepszych producentów. A jeżeli chodzi o surowiec spodni, dobrze jest postawić rzecz jasna na jeans. Ta tkanina została stworzona przez handlarza pochodzenia żydowskiego, Leviego Straussa, który wyemigrował do USA z Niemiec. Zaprojektował on trwałe spodnie idealne do trudnych warunków pracy – w tym czasie w USA miała miejsce tak zwana gorączka złota.

Co dać dziewczynie w prezencie imieninowym? Kilka propozycji

muzyka
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli w najbliższym czasie udajesz się na przyjęcie urodzinowe lub imieninowe do jakiejś nastolatki, z pewnością przed Tobą trudny orzech do zgryzienia - co dać jej w prezencie? Dodatkowo poziom trudności znacząco się zwiększa kiedy jest to dziewczyna, z którą nie miewasz zbyt dużego kontaktu na co dzień, a jednocześnie sam nie znasz żadnych dziewczyn w takim wieku, które mogłyby Ci coś doradzić.

W obecnych czasach na każdym kroku można spotkać się z przykładami różnych gadżetów promocyjnych - na przykład ciuchów

sukienka
Source: pixabay.com
Już dawno przyzwyczailiśmy się do tego, że niemal na każdym przedmiocie da się umieścić reklamę. Teraz zaczyna się nowa epoka promocyjnych gadżetów - mianowicie ciuchy.


Jeśli zdaje nam się, że dla fachowców od promocji są rzeczy których nie są w stanie zrobić, to mylimy się.