Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

kosmetyków

Zapach jaśminu, kontra maseczki do twarzy - czyli, co bardziej wprawia w relaks

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
Author: 123 rf
Source: 123 rf
Jaka rzecz bardziej rozluźnia, zapach, albo dotknięcie? Posprawdzamy to, konfrontując odprężający aromat jaśminu, i przynoszące ulgę maseczki do twarzyczki!


Wpierw zaopiekujemy się zapachem - w tym przypadku jaśminu.

Kosmetyki ekologiczne radują się bardzo dużym zainteresowaniem

kosmetyki ekologiczne
Author: Lisa@28
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy jak najlepiej troszczyć się o swoje ciało, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, że posiadamy do tego dużo preparatów. Starczy tylko przejrzeć ich działanie i wybrać ten, który może się okazać najlepszy w naszym przypadku.

Twoje dłonie pragną dobrej pielęgnacji, by miały szansę zachować piękny wygląd. Zatroszcz się o nie z kosmetykami wysokiej jakości

krem do rąk
Author: Nirvana Melo
Source: http://www.flickr.com
Codziennie skóra dłoni jest narażana na kontakt ze szkodliwymi czynnikami, które potrafią ją wysuszać i zniszczyć. To właśnie przez nie dłonie stają się niemiłe w dotyku, popękane i zaczerwienione.