Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

miasta

Warszawa, Wrocław a małe miasta

Author: krakow4u.pl
Author: krakow4u.pl
Duże miejscowości od lat przyciągają ludzi. Dlaczego tak się dzieje? Czemu tylu młodych ludzi wyprowadza się do Warszawy, czy Wrocławia? Głównie, wolą się tam uczyć. Absolwenci szkół ponadgimnazjalnych sądzą, że tylko największe ośrodki akademickie zagwarantują im właściwe przygotowanie do zwodu.

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą? Czy wiesz, że musisz przeprowadzić dla praktycznie każdego pracownika szkolenie BHP?

Ogłoszenia
Author: Gareth Jones
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, iż przeprowadzanie kursu BHP właściwie dla każdego pracownika jest niezbędne żebyś w ogóle mógł dopuścić go do pracy? Okazuje się, iż wiele spośród małych przedsiębiorców nie ma o tym najmniejszego pojęcia.

Które miejscowości posiadają możliwość zwiedzić dzieciaki podczas wycieczek szkolnych?

czerwony Citroën
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj dzieci w szkole posiadają możliwość nie jedynie nabywania wiedzy, lecz także zwiedzania polskich i obcych miast na różnych wycieczkach. Mogłyby to być wyjazdy jednodniowe albo kilkudniowe.

Plakatowanie na terenie Katowic - czyli, w jaki sposób wieszać plakaty, by nie zgarnęła nas policja

reklama na zewnątrz
Author: Alan Stanton
Source: http://www.flickr.com
Wieszanie plakatów jeszcze kilkanaście lat temu było, jeśli dobrze pomyśleć, nie do końca uregulowane poprzez prawo. Żadna osoba się tym zbyt mocno też nie przejmowała, wieszając wszystko w miejscach, jakich to by tylko nie zechciał.

Jakie stylizacje są obecnie na topie? Jakie komponenty garderoby można ze sobą zestawiać?

trampki
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Przyglądając się ludziom, którzy spacerują po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można uznać, że na pewno jeansy to element garderoby, w który wyposażony jest niemal każdy z nas, zarówno mężczyźni, jak i panie. Warto podkreślić, że, spostrzec można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami świetnie współgrają męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Namiot przeznaczony na wesele - czyli, ślub brany w plenerze? I to jak najbardziej!

miętowe szpilki
Author: http://pantofelek24.pl
Source: http://pantofelek24.pl
Namiot to dość specyficzny "twór", który kiedyś był używany jako obrona przed żywiołami, lub najzwyczajniej mógł służyć jako "tymczasowy" domek. Z tego powodu tymczasowy, gdyż wielu ludzi mieszkało wewnątrz nich tak naprawdę na stałe, doskonaląc je coraz bardziej, aż stały się tym, czym są w tej chwili.

W dużych miastach stanowią nieodzowny element pejzażu

miejskie toalety publiczne
Author: TECHNOLUX
Source: TECHNOLUX
Bez nich ani jedno centrum większego, lub też małego miasta raczej się nie obejdzie. Zwyczajnie mają obowiązek się tutaj pojawiać i koniec.


Nie mowa jednak w tym wypadku o żadnych zabytkach , lub też innych interesujących miejscach - nic z tych rzeczy.

Na co trzeba zwrócić uwagę zaczynając prosperować w branży handlowej?

okien
Author: Marmorin
Source: Marmorin
Tworząc własną firmę pragniemy żeby wyróżniała się na tle konkurencji - nie tylko jakością, ale również poprzez konkretny znak towarowy. Sporo „nowych” przedsiębiorców zapomina jednak, że dowolne oznaczenie artykułu nie musi być znakiem towarowym – jego fundamentalną funkcją jest odróżnienie naszych produktów od konkurencyjnych by nie sprawiać zamieszania w przestrzeni konsumenckiej.

Hale typu namiotowego wewnątrz Gdańsku - a więc, kolejny temat pochodzący z rodzaju: "Skąd oraz jak wziąć?"

Portfel, pieniądze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wynajęcie, czy też wypożyczenie różnych rzeczy, w żadnym wypadku nie było dla ludzkości problemikiem, chociaż z biegiem czasu sporo osób z nas rozpoczęło "zgrywać cwaniaka" oraz po prostu za tego rodzaju "usługi" pobierać bardziej duże lub bardziej małe opłaty.

Sposoby na bezrobocie

Pokój hotelowy
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
W interesie powiatów jest ściągnięcie do stolicy powiatu ogromnej ilości inwestycji. Im więcej inwestorów, tym wyższe wpływy z danin dla powiatu. Z tej przyczyny większość ich robi wszystko aby przyciągnąć inwestorów. Między innymi w związku z tym ubiegają się one o organizowanie Specjalnych Stref Ekonomicznych.