Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

pasażer

Procedura postępowania podczas opłacenia odszkodowań przez linie lotnicze.

samolot pasażerski
Author: Angelo DeSantis
Source: http://www.flickr.com
Linie pasażerskie w określonych realiach mają obowiązek wypłacenia odszkodowania. Bardzo często sytuacje takie powiązane są wprost z opóźnieniami lotów albo także całkowitym ich odwołaniem. Wówczas zasady radzenia sobie w trakcie wypłacania odszkodowań przez linie lotnicze jest ściśle podyktowana przez konkretną linię oraz uregulowania, które wystosowała ona w tym temacie.

Jesteś pasażerem, ale czy zdajesz sobie sprawę, jakie masz prawa? Trzeba o nich wiedzieć, ażeby nie zostać oszukanym

pasażer
Author: Cha già José
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W temacie odmowy przyjęcia na pokład lub odwołania lotu? To bardzo istotne sprawy, gdyż mogą się zdarzyć każdemu z nas. Warto znać, jakie prawa nam się należą, aby egzekwować je świadomie. Regulacja określa, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest ważne, czy jest to lot czarterowy czy rejsowy. Zastosowania nie mają tu także inne czynniki, takie jak to, czy bilet kupiliśmy bezpośrednio w biurze podróży a może sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Czy podróż samolotem to komfort oraz oszczędność czasu? Owszem, jednak nie zaszkodzi zaznajomić się z prawami, które stoją na naszej straży.

pasażerowie samolotu
Author: Cha già José
Source: http://www.flickr.com
Wyprawy kształcą – to stwierdzenie usłyszymy od wielu ludzi i sami ich doznając mało możliwym jest, że się z nimi nie zgodzimy. Każda podróż związana jest jednakże z niezbędnością transportu. Jaki rodzaj wybierzemy zależy już od nas oraz naszego zasobu finansowego, a także super okazji upublicznianych w Internecie.

Twój lot został anulowany? Skorzystaj z praw pasażera i staraj się o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tej problematyki

Lotnisko
Author: Nelson L.
Source: http://www.flickr.com
Szkoda, że w naszym życiu nie może być zawsze wszystko jak najbardziej dobrze. Być może i po jakimś czasie bylibyśmy tym znudzeni, lecz kto to wie? Nie można odrzucać dobra, a tym mogłaby być przykładowo perfekcyjna wycieczka bez zbędnych problemów czy mecz naszej drużyny, wspaniale rozegrany, od początku do końca, z najlepszym z realnych do osiągnięcia wyników.

jeśli zamierzamy przewieźć naszych znajomych, wtenczas skorzystajmy z propozycji, którą ma wynajem busów Kraków

limuzyna jako luksusowy środek transportu
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Obecnie w rzeczywistości nie wiadomo kiedy będzie nam niezbędny transport i jaki będzie musiał on być. Jest bowiem wiele takich okazji, w których musimy w pewien sposób przedostać się z położenia na miejsce. Inna sprawa jest też w chwili, kiedy musimy przewieźć dużo osób.