Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Prawo autorskie

Prawo autorskie

kodeks
Author: photologue_np
Source: http://www.flickr.com
Rejestracja firmy i zarządzanie nią wymaga zaangażowania i oddania. Obejmuje szereg zadań, które należy wdrożyć, aby zapewnić organizacji odpowiednie funkcjonowanie. Firmy, które prowadzą działalność oczekują pomocy biegłych prawników, aby zapewnić prawidłowy przebieg wszystkich procedur prawnych.

Wzór użytkowy a wzór przemysłowy - czym się wyróżniają?

Prawo autorskie
Czy mamy pojęcie co to są prawa autorskie?. Gdy tworzymy coś wykorzystując nasz umysł oraz wiedzę, musimy mieć gwarancję, że nikt odmienny nie będzie z tego korzystał i nie będzie się podawał za pomysłodawcę i autora konkretnej wizji. Przez to właśnie tak istotne będzie to, by powiedzieć, co to są prawa autorskie. Chodzi o to, aby mieć gwarancję, że nikt bez naszej zgody nie będzie używał z tego, co sami wymyśliliśmy, chyba że przekażemy na niego prawo do takiego użytkowania.