Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

żwirek

Żwirek dla kotów benek, drewniany żwirek dla kotów - jaki kupić dla swojego sierściucha?

kot
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które posiadają zwierzęta w domu dobrze wiedzą, że niezbędna jest do nich cierpliwość. Jednak poza byciem cierpliwym należy też mieć pieniądze na to, by kupić im jedzenie i różne inne akcesoria, które pozwolą nam i im we właściwy sposób żyć pod jednym dachem. Z tego powodu jeśli posiadamy kota powinniśmy liczyć się z tym, że jedną z pierwszych rzeczy, jakie należy kupić jest kuweta oraz żwirek dla kota benek.

Zwierzak w domu: co jest niezbędne, aby pupil był zdrowy i silny?

pies z piłką i na smyczy
Author: Eamonn
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób decyduje się na przygarnięcie zwierzaka. Najbardziej popularne są bez wątpienia psy i koty, które w naszych domach hodowane są najczęściej. Bez względu na to, czy wybieramy psa lub kociaka, zawsze musimy pamiętać o tym, że zwierzę nie jest rzeczą. Potrzebuje odpowiedniej troski, dobrej karmy, wizyt u lekarza weterynarii.

Jedzenie dla ukochanych zwierząt domowych

kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Firma Bosch -Tiernahrung przygotowuje karmy dla zwierzaków już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z doskonałej jakości wyrobów pośród hodowców piesków na całym globie. Filozofią firmy jest idealne poznanie wymogów żywnościowych zwierząt i zapewnienie im planów żywieniowych pozbawionych substancji chemicznych i nieprzydatnych dla harmonijnego odżywiania. Karmy marki Bosch nie mieszczą niczego, czego zwierzę nie wymaga. Świadomie odstąpiono z substancji kolorujących, zapachowych i smakowych, jak również z protein sojowych.
Tags: