Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

żwirek

Zwierzak w domu: co jest niezbędne, aby pupil był zdrowy i silny?

pies z piłką i na smyczy
Author: Eamonn
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób decyduje się na przygarnięcie zwierzaka. Największą popularnością cieszą się bez wątpienia psy oraz koty, które w naszych domach hodowane są najczęściej. Bez względu na to, czy decydujemy się na psa lub kociaka, zawsze musimy pamiętać o tym, że zwierzę nie jest rzeczą. Potrzebuje odpowiedniej troski, karmienia, wizyt u lekarza weterynarii.

Jedzenie dla ukochanych zwierząt domowych

kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Firma Bosch -Tiernahrung przygotowuje karmy dla zwierząt już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z renomowanej jakości wytwórczości wśród hodowców piesków na całym globie. Filozofią firmy jest znakomite poznanie pragnień żywnościowych zwierząt i zapewnienie im projektów żywieniowych pozbawionych tworzyw chemicznych i niekorzystnych dla prawidłowego żywienia. Karmy marki Bosch nie mieszczą niczego, czego zwierzę nie wymaga. Świadomie odstąpiono z substratów barwiących, zapachowych i smakowych, jak też z protein sojowych.
Tags: 

Żwirek dla kotów benek, drewniany żwirek dla kotów - jaki kupić dla swojego sierściucha?

kot
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy ludzie, którzy posiadają zwierzęta w domu doskonale wiedzą, że niezbędna jest do nich cierpliwość. Ale poza byciem cierpliwym musimy również posiadać pieniądze na to, żeby kupić im jedzenie i różne inne rzeczy, które pozwolą nam i zwierzętom we właściwy sposób żyć w naszym domostwie. Dlatego jeżeli posiadamy kota powinniśmy wiedzieć, że jedną z podstawowych rzeczy, jakie należy kupić jest kuweta oraz żwirek dla kota benek.