Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

charakter

Jakie dodatki do kuchni sprawdzą się w nowoczesnej i eleganckiej kuchni?

simplehuman
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Wyposażenie stylowej kuchni nie jest takie łatwe. Należy wybrać odpowiednie akcesoria, aby wszystko ze sobą współgrało.


Firma, jaka bazuje na produkcji i sprzedaży nowoczesnych akcesoriów do kuchni jest simplehuman http://www.decosalon.pl/nasze-marki/simplehuman.html. To firma pochodząca z Ameryki. Ich akcesoria tworzone są przez grono specjalistów, nierzadko nagradzane są w specjalnych konkursach. Akcesoria amerykańskiej marki znane są z tego, że doskonale pasują nawet do bardzo wyszukanego pomieszczenia. W kolekcji znajdują się takie akcesoria jak: kosze, dozowniki, ociekacze i wiele innych. Niewiele osób wie, że akcesoria marki simplehuman wystąpiły w kilku znanych serialach, na przykład „Dr House” i „Lost”. Produkty marki podziwiane są też za niezwykłą trwałość i wspaniały, unikatowy design.

Już zrobione firaneczki - czyli, jak efektownie i niedrogo upiększyć naszą kuchenkę

firanki do kuchni gotowe
Author: Timothy Vollmer
Source: http://www.flickr.com
Firanki do kuchenki w piękny sposób potrafią urozmaicić jej wnętrze, bez jakiegoś rodzaju specjalnych zabiegów z naszej własnej strony. Gotowe firanki są doskonałym rozwiązaniem, gdy nie mamy wyobraźni do szycia, a niewiarygodnie pragniemy nadać kuchence bardziej swojski charakterek.