Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

rynek pracy

Zobacz profesje pewnej przyszłości

asystentka prezesa
Author: Sigma International
Source: Sigma International
rynek pracy podlega ciągłym przeistoczeniom wypływającym między innymi ze zmian demograficznych dokonujących się w społeczeństwie, z dynamicznego rozwoju innowacyjnych technologii jak też umiędzynarodowienia aktywności gospodarczej.


Elementy owe kształtują zawody przyszłości – zawody, których przedstawiciele będą doceniani na rynku pracy.

Doradca zawodowy - jaki jest zakres jego obowiązków i jakich informacji dowiemy się w trakcie takiego spotkania?

spółka
Author: Tom Chapman
Source: http://www.flickr.com
Nie jednokrotnie przez własne życie zastanawiamy się, czym moglibyśmy się zajmować. Wielu spośród nas nie posiada na samego siebie żadnego pomysłu i zamęcza się, próbując odszukać "swoją drogę".

Czy własne biuro księgowe to dobry pomysł na firmę?

Drukarnia
Source: http://www.sxc.hu
Prywatny interes – wolność, bycie samemu sobie gospodarzem! Brzmi doskonale, prawda? Jednakże uruchamiając prywatny interes warto pamiętać o tym, iż sukces całego przedsięwzięcia w wielkiej mierze zależy od naszej determinacji a także przede wszystkim znajomości rynku.


Patrząc na taryfy biur rachunkowych mogłoby się zdawać, że otwarcie własnej działalności tego typu to kapitalny sposób na wejście na rynek pracy jako niezależny pracodawca.

Praca w IT – okazja na zadowalające zarobki?

praca
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
Szukanie zatrudnienia jest dosyć trudnym zadaniem. Niełatwo jest znaleźć pracę, która byłaby dla nas atrakcyjna i przy okazji gwarantowała godziwe zarobki. W zdecydowanie najlepszym położeniu są informatycy, bo zapotrzebowanie na rynku pracy na takich fachowców jest obecnie bardzo duże, co korzystnie przekłada się na proponowane wynagrodzenia. Jak szukać zatrudnienia w IT?