Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

szkoła

Wysokiej jakości materiały papiernicze i plastyczne

biurko, długopis, kartki
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Papier jest nie bez przyczyny uznawany za jeden z najistotniejszych wynalazków, jakie odkryła ludzkość. Używany jest do dziś w celu dokumentacji, stanowi popularne medium do publikowania oraz materiał artystyczny – do rysunków piórkiem, akwareli, albo tradycyjnego origami. Używają go uczniowie , jak również studenci na całym kuli ziemskiej w zamiaru pisania notatek i wykonywania zadań.

Agencja pracy tymczasowej jest znakomitym wyjściem dla osób szukających pracy sezonowej czy dorywczej

pracownicy w biurze
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Zbliżają się wakacje, więc także okazja podjęcia sezonowej pracy. Sporo osób właśnie z takich ofert niezwykle ochoczo korzystają. Po pierwsze wykorzystują z dni wolnych od szkoły, by sobie zarobić.

Szkolnictwo języka obcego przybiera w obecnych czasach rozmaite formy - jak wyłowić najlepszą?

Kurs angielskiego
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Nie ma obiekcji, iż w obecnych czasach władanie na wielkim pułapie językiem obcym bywa ogromnie doceniane, a czasami wprost żądane, jeśli chcemy podjąć pracę w internacjonalnej korporacji. Nauczanie języka zaczyna się już w szkołach podstawowych, ale nie każdy znajduje wrodzone umiejętności filologiczne, by w takim trybie nauki uzyskać wysoki pułap.