Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ogród

Aranżacja przestrzeni ogrodowej - jakim sposobem ciekawie umeblować altanę?

Lód, chłodnie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie sposób ukryć, że współcześnie o wiele bardziej cenimy alternatywę spędzania czasu na świeżym powietrzu. Długie godziny przesiadywane w firmie są powszedniością, a popołudniami z reguły nie mamy sił, żeby wyjść na długi spacer.

Piękny i nowomodny ogród - rozmaite sadzonki krzewów

ogród
Author: ninara
Source: http://www.flickr.com
Jakim sposobem utworzyć piękny, nowoczesny i nieszablonowy ogród? Pomysłów oraz inspiracji na utworzenie takiego ogrodu na pewno odszukasz współcześnie nadzwyczaj wiele, choćby w Internecie na stronach poświęconych aranżacji ogrodów czy też w katalogach o tej tematyce. Sporo osób inwestuje w pomysłowe dekoracje ogrodowe, figurki lub nawet fontanny ogrodowe, jednakże na pewno żaden ogród nie może istnieć bez ładnych krzewów, kwiatów albo drzew. Wobec tego multum osób z zapałem kupuje różnorodne sadzonki krzewów.

Ładne oraz luksusowe krzesła ogrodowe marki Technorattan

Meble ogrodowe
Author: PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Source: PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Marka Technorattan to znana i promowana marka mebli ogrodowych, jakie zdecydowanie cechują się najwyższą jakością. Jeżeli zamierzasz właśnie aranżację ogrodu i zależy Ci na jego niepowtarzalnym i bardzo oryginalnym designie to na pewno meble ogrodowe marki Technorattan okażą się dla Ciebie idealne!

Każdy z nas chce, aby miejsce, w którym spędzamy większą cześć swojego życia było naprawdę wyjątkowe, dlatego istotny jest m.in. wybór oświetlenia

oświetlenie łazienkowe
Author: Tim Evanson
Source: http://www.flickr.com
Jeśli dopiero zamierzamy zrealizować takie zadania, jak oświetlanie poszczególnych pomieszczeń, jak również terenu wokół domu, to dobrze, jeśli poświęcimy choć chwilę na przeanalizowanie tego, czego praktycznie poszukujemy. Okazuje się bowiem, że wiele osób zamawia oświetlenie łazienkowe bez większej uwagi, po czym żałuje, iż nie przemyślało lepiej tego wyboru. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej dlatego, że każdy z nas zapomina o jednej dość istotnej kwestii – poza aspektem wizualnym, oświetlenie musi być funkcjonalne.

Jak zadbać o dom oraz ogród? Świetne pomysły, za sprawą których uprzyjemnimy sobie obowiązki domowe!

dom jednorodzinny
Author: Röben
Source: Röben
W trosce o jak najlepszą żywotność mieszkania oraz wspaniałą kondycję ogrodu powinniśmy zaopatrzyć się w praktyczne produkty gospodarcze, które ułatwią nam codzienne obowiązki. Zarówno podczas różnych renowacji budynku, jak również codziennego użytkowania musimy mieć świadomość w jaki sposób zadbać o nienaganny stan poszczególnych elementów.

Poznaj niezwykły rodzaj kamieni

GARDENA sterownik nawadniania C 1060 solar plus
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Kamienie to rzeczy, jakie znaleźć da się praktycznie wszędzie: w górach, w dolinach, w rzekach, na łąkach i tak dalej. To, co można znaleźć bardzo bogata gama różnorodnych kamieni, jakie różni praktycznie wszystko.


Choć określane są jednym mianem kamienie, co stwierdzono wyżej, to bardzo różnorodna część martwej natury.