Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

kontakt

W dzisiejszych czasach dużo osób promuje się w sieci, jednak tradycyjne wizytówki nigdy nie znikną z biznesu

zespół certyfikacyjny
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Każdy biznesmen powinien posiadać w notatniku wizytówkę. Nawet na pozór prywatne wyjście na saunę może okazać się świetną możliwością na zrobienie biznesu życia.

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych wynalazków XX wieku. Pomimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu wynalazca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego pomysł cieszy się popularnością. Na czym polega pomysłowość tego wynalazku? Przede wszystkim na większej liczbie korzyści, niż strat. konwencjonalny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie więcej niż 200 związków chemicznych, z których każda wpływa niesprzyjająco na nasze zdrowie.

Dowiedz się czym jest i jak ważny okazuje się być networking

networking
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Każdy dyrektor zdaje sobie z pewnością sprawę jak istotna jest reklama i również dobra renoma firmy. Nic tak nie zepsuje nam potencjalnego rynku, jak niedobra opinia jakiegoś naszego byłego klienta. Zła opinia będzie dla naszej spółki bardziej uciążliwa niż nawet jakaś usterka w naszej firmie. Nic tak nie psuje marki w branży jak akurat czarna reklama.

Plakatowanie na terenie Katowic - czyli, w jaki sposób wieszać plakaty, by nie zgarnęła nas policja

reklama na zewnątrz
Author: Alan Stanton
Source: http://www.flickr.com
Wieszanie plakatów jeszcze kilkanaście lat temu było, jeżeli dobrze pomyśleć, nie do końca uregulowane poprzez nasze prawo. Żadna osoba się tym zbyt mocno także nie przejmowała, wieszając wszystko w miejscach, jakich to by tylko nie zechciał.

outsourcing it w mikro i średnich firmach

logo
Author: NicosFotos
Source: http://www.flickr.com
Specjaliści z zakresu branży IT bardzo często znajdują pracę w mikro i średnich firmach oraz większych korporacjach. Dzieje się tak z tego względu, że w obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie odpowiednie funkcjonowanie firmy bez sięgnięcia po technologię informatyczną.

Jak ułatwić życie osobom starszym?

obróbka metalu
Source: pixabay.com
Zachowanie autonomii w wieku podeszłym jest bardzo istotne. Mieszkanie w miejscu gdzie spędziło się większą część życia daje poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji. Nie za każdym razem jest to możliwe, często także wymaga drobnych metamorfoz, które pomogą osobie starszej poruszać się po mieszkaniu .

Dlaczego warto mieć kontakt do spółki, jaka proponuje wynajem namiotów weselnych?

ludzie
Author: David Jones
Source: http://www.flickr.com
Któż by nie pragnął posiadać wielkiego i pięknego wesela? Tysiące gości oraz całe dnie późniejszego liczenia pieniędzy. Móc iść przez udekorowaną ślubną bramę aż do utraty tchu.

Co to jest poligrafia Łódź, które surowce wnikają w jej ramy i któż je zleca?

outdoor
Author: FFiL Śnieżka S.A.
Source: FFiL Śnieżka S.A.
Czy pamiętasz, czym mogłaby zajmować się codziennie drukarnia offsetowa? Co to w zasadzie jest ten offset oraz w jakim miejscu znajduje on swe zastosowanie? Więc okazuje się, że w dzisiejszych czasach wszyscy znamy jej towary, ale niekoniecznie wiemy, gdzie można je zlecić.


Otóż poligrafia Łódź to nic innego niżeli wydruk wielokrotny, czyli taki, jaki tworzony jest jednocześnie w niezwykle wielkiej ilości.

Druk wizytówki – przygotowanie projektu do wydruku – poradnik

dziecko
Author: Kamilla Oliveira
Source: http://www.flickr.com
Przygotowaliśmy znakomite logo, mamy pomysł na swoją wizytówkę oraz pragniemy zająć się jej wykonaniem. O czym trzeba pamiętać i jak przyszykować projekt, czyli druk wizytówki kroczek po kroczku.


Skoro zastanawiasz się jak przyszykować wizytówki do wydruku, prawdopodobnie masz już w głowie jej projekt.

Organizacja imprez czy wyjazdów mających na celu konsolidację fachowców - od czego rozpocząć.

pieniądze - fotos
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważka jest właściwa atmosfera w biurze. To ona powoduje, że chce się nam co dzień wstawać rano, dobrze i rzetelnie wypełniać obowiązki, a co za tym idzie, być usatysfakcjonowanym w życiu zawodowym, bo przecież to tam spędzamy większość czasu w życiu.

Zwyczajne zwarcie w instalacji. Czy można je zbagatelizować?

styczniki
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Gdy budujemy dom, czy też przeprowadzamy remont domu lub mieszkania, zazwyczaj korzystamy z usług fachowców, jacy przecież są mistrzami w tym czym się parają, lecz efekty prac są, może nie zazwyczaj zupełnie rozbieżne od zaplanowanych.

Odkrywamy, jak wybrać idealną bieliznę na każdą okazję

Wiosenna kolekcja home&you
Author: home&you
Source: home&you
Perfekcyjna bielizna, pod względem kroju, materiału i dodatków, powinna szczegółowo odpowiadać budowie naszego ciała, ale i upodobaniom. Jednakże, jak się okazuje, wybranie modnej bielizny, w której jednocześnie czułybyśmy się swobodne i atrakcyjne bywa dosyć skomplikowane.


Jak pokazują ankiety, dokonując zakupu bielizny, zwykle kierujemy się nazwą firmy, w następnej kolejności strukturą, odcieniem, a niejednokrotnie też i faktem, iż określony model znajduje się na promocji.

Czym kierować się dobierając adwokata i którymi sprawami mógłby się zająć?

Ekogroszek, węgiel
Kiedy prowadzimy własną spółkę, może się zdarzyć sytuacja, kiedy będziemy potrzebować porady adwokata. Klient zapłaci za usługę, ponieważ nie zadowoliła go w pełni.


Należałoby wtedy wyszukać jakiegokolwiek prawnika, który skutecznie odzyska należne nam środki.

Pages