Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

kierowca

Części do pojazdów- gdzie wolno kupować?

części do samochodów
Author: Carol VanHook
Source: http://www.flickr.com
Każdy doświadczony kierowca, który posiada prywatny wóz doskonale wie, że renowacja samochodu jest rzeczą konieczną, której nie da się uniknąć. Każde auto prędzej czy też później będzie wymagać renowacji albo naprawy - to rzecz całkowicie klarowna i naturalna. Oczywiście jeżeli dbamy o swój samochód, nie forsujemy go, nie używamy brawurowej jazdy i regularnie jeździmy na przeglądy, to bezsprzecznie nasze auto będzie nam wybornie służyć przez bardzo długi czas.

Zakup właściwe opony dla swojego wozu, to naprawdę ważny aspekt, który decyduje o twoim bezpieczeństwie

opona
Author: That Hartford Guy
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel samochodu musi wiedzieć, jak ważną częścią pojazdu okazują się opony. Od ich dobrej jakości oraz kondycji, w jakiej zostały zachowane zależne jest bezpieczeństwo jazdy. Aby okazać się pewnym, że opony w ciężkich okolicznościach zachowają optymalną przyczepność, należy inwestować w produkty dobrych i znanych marek, jak również pamiętać o regularnej i sezonowej zmianie gum. To bardzo ważne!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad zakupem Fiata Seicento? Co sądzić o tym samochodzie, czy warto go nabyć?

Fiat Punto
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, iż Fiat 126p naprawdę zmotoryzował Polskę. Nawet jeżeli jest w tym określeniu przesada, to powinniśmy przyznać, iż ten model auta ma duży wpływ na nasz rodzimy rynek. Dowodem tani i ogólnodostępny Cinquecento, który po pewnym czasie doczekał się i swojego bardziej nowoczesnego następcy. Zdecydowanie warto potwierdzić, że to faktycznie Seicento jest odtwórcą roli takiego auta, jakim dawniej był znany wszystkim “maluszek”.

Szukasz błyskawicznie zreperować kompresor do ciężarówki?

ciężarówka
Author: Barry Lewis
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie każdy nowszy rodzaj samochodu, zarówno jeżeli chodzi o modele samochodów osobowych, jak także ciężarowych, posiada klimatyzację. Klimatyzacja w wozie odgrywa ważką rolę i na pewno jest nadzwyczaj przydatnym urządzeniem. W zimie ogrzewa wnętrze samochodu, dzięki czemu jadąc do pracy czy na zakupy nie musimy zamarzać. Natomiast latem gwarantuje przyjemy chłodny powiew, dzięki czemu znojne dni są dla nas o wiele bardziej przyswajalne. Można więc oznajmić, że klimatyzacja w samochodzie jest prawdziwym przyjacielem każdego kierowcy.