Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

błąd

Charakterystyczne problemy powiązane z deklaracjami o charakterze podatkowym

podatek dochodowy
Author: Robert F. W. Whitlock
Source: http://www.flickr.com
Dość wielu Polaków zgodnie uważa, że coroczne rozliczenia z urzędem skarbowym są dość czasochłonne i jednocześnie kłopotliwe. Nie wszyscy są świadomi tego, z jakich ulg mogą w danym roku skorzystać i w jakie rubryki należy wpisać poszczególne kwoty. Na szczęście bardzo wiele potrzebnych informacji jest dostępnych w sieci i można je odczytać całkowicie ze darmo. Warto również zwrócić uwagę na praktyczne programy pomagające błyskawicznie przeliczyć wysokość podatku.

Czy samemu możemy łatwo rozliczyć pit 11? Gdzie pójść, jeśli boimy się, że sami sobie nie poradzimy?

ocena
Author: Burson-Marsteller
Source: http://www.flickr.com
Standardowe rozliczenie się z podatku, to sprawa, o której lepiej nie zapominać. Jest to obowiązek każdego podatnika, który wiele osób pozostawia na ostatni moment. Natomiast całkiem niepotrzebnie, gdyż nie jest to aż skomplikowane jak mogłoby się wydawać.